Характеристика культурно-історичних ресурсів країни

Субота, 15 жовтня 2016, 00:00

В зв’язку з відпрацюванням теми «Характеристика культурно-історичних ресурсів країни»,  12 жовтня 2016 р. учні групи № 15 разом з викладачем  Н.В. Квашею відправились на екскурсію.

Незважаючи на похмуру погоду, настрій в нас був чудовий!

 

Тиждень за професією «Агент з організації туризму»

Вівторок, 04 жовтня 2016, 12:56

З 26 вересня 2016р. по 30 вересня 2016р. в КВПУ будівництва і дизайну проходив професійний тиждень за професією «Агент з організації туризму». Розпочалося все із конкурсу стіннівок до Дня туризму. Переможницею стала учениця групи № 34 Гнезділова Валерія та учениця групи   № 15 Білоцерківець Вікторія, які отримали подяку за активну  участь у цьому заході.

28 вересня 2016 р.,  відповідно плану професійного тижня, проходив відкритий урок «Правила поведінки, права та обов’язки  туристів під час екскурсії». Тому викладач Кваша Н. В., учні групи № 15 та методист Самойлик І. М. відправились в місто, щоб у реальних умовах відчути, збагатити свої знання, запам’ятати правила поведінки, права та обов’язки  туристів під час екскурсії і просто насолодитися застиглою історією столиці.

29 вересня 2016р. пройшов позаурочний захід – «Ми – фахівці» підготовлений майстрами в\н Хоменко Н. С. та Карпенко Г. П., у якому найактивнішу участь взяли учні групи № 15.

30 вересня 2016р., на загально училищній лінійці, грамотами і подяками були відзначені найактивніші учні за участь у професійному тижні «Агент з організації туризму», а саме: Гнезділова В., Турчин Л., Білоцерківець В., Житкова А., Жомерчук К., Скок А., Зубов Р., Заброда А., Калиновська А., Степаненко М., Олексієнко Д..

 

Екскурсія в "Епіцентр" учнями групи ТУ-1

Середа, 21 вересня 2016, 00:00

19 вересня 2016 року учні групи ТУ-1 Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну разом із майстром виробничого навчання Тереховською Л. М. відвідали найбільший будівельний гіпермаркет у Європі «Епіцентр-К», який знаходиться за адресою м. Київ, вул. Берковецька 6-В.

Учням, які навчаються за спеціальністю «Адміністратор, агент з постачання», така екскурсія допомогла детально ознайомитися з робочими місцями адміністраторів, усвідомити важливість обраної професії в структурі підприємства.

Учням вдалося побувати у відділах «Садовий центр», «Спорттовари», «Канцелярія», «Побутова техніка та електроніка», «Зооцентр», «Меблі», «Іграшки» тощо.

Під час екскурсії всі учні були активними, ставили багато запитань та уважно стежили за роботою персоналу.

 

Зі спортом по життю!

Субота, 17 вересня 2016, 00:00

КВПУ будівництва і дизайну святкує  Міжнародний День спорту заради розвитку та миру і Всесвітній день здоров’я  - загально училищний  захід, який став традицією, адже з року в рік є першим командним досягненням для першокурсників, показом мужності, сили та витривалості для решти курсів.

На старті змагань учасників привітали: директор КВПУ будівництва і дизайну Алексенко Г. В. та начальник Київського міського відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Бобровник Сергій Ілліч, побажавши сили, відваги та тільки перемог!

Зарядившись енергією,  команди-учасники позмагалися креативністю у першому конкурсі «Візитівка», проявивши спритність, кмітливість, дотепність у наступних конкурсах «Туризм» та «Переправа».

Переможцями у завзятій боротьбі стали:

молодша вікова група:

І місце – «Старт», група № 23;

ІІ місце – «Бойові соколи». Група № 21;

ІІІ місце – «Світлофор», група № 12 та «Чемпіони», група № 24;

старша вікова група:

І місце – «Голодні акули». Група № Е-1;

ІІ місце – «Вбивча сила». Група № ТУ-1;

ІІІ місце – «Медузи». Група № М-1;

Вітаємо переможців!

Більше фото:     

 

Навчальний процес стартував!

П'ятниця, 02 вересня 2016, 09:58

Київське вище професійне училище будівництва і дизайну радо зустрічало учнів, їх батьків та гостей на урочистій лінійці присвяченій Дню знань. Хвилююча мить для кожного, адже хтось уперше переступив поріг навчального закладу, для когось це останній рік навчання, а для когось – черговий.

Справжнє свято відчули першокурсники, які уважно спостерігали за гордістю училища – учнями, які протягом років навчання показали активну участь у громадському житті училища та високі досягнення у навчанні, стали прикладом для наслідування. Щиро вітаємо їх!

Після урочистої лінійки учні та всі присутні відвідали перший урок, присвячений темі: «Від проголошення Незалежності до нової України», де основною метою було пригадати основні державотворчі події Незалежної України. Слухачі пройшли сходинками творення від давнини до сучасності, пригадали ключові події, такі як: 1991 – рік проголошення Незалежності; 2004 – рік прояву громадської активності під час Помаранчевої революції; 2014 рік – Революція Гідності.

Це знаковий події. Трагічні. Але й героїчні. Цей час нового бачення України світом.

 

Випускний бал відшумів!

Понеділок, 04 липня 2016, 12:26

Випускний - особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з Київським вищим професійним училищем будівництва і дизайну. 29 та 30 червня 2016 року навчальний заклад радо зустрів гостей: батьків, бабусь та дідусів, родичів та знайомих наших випускників.  А для останніх це свято  пронизане смутком та тугою за роками навчання, друзями та одногрупниками, які цими днями розлетяться як птахи з батьківської оселі.

Випускники урочисто ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сук­нях, хлопці, як справжні кавалери, - у кра­ватках. Цього дня ними пишалися всі:  і батьки, і гості, і колектив.

Під час свята  були відмічені креативні учні та вдячні батьки. Гордість нашого навчального закладу отримала грамоти та подяки не тільки від адміністрації, а й від базових підприємств, на яких учні проходили переддипломну практику та працевлаштовані в подальшому. Такою запорукою успіху стало ТОВ «ЕПІЦЕНТР-К».

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних вихованців.

Зі словами-побажаннями до випускників звернулися директор КВПУ будівництва і дизайну - Алексенко Г. В., заст. директора з НВР – Найверт Ю. О., заст. директора з НВР – Корінчевська В. В., заст.. директора з НР – Тумановська А. М. та ст. майстер Савчук А. І. теплими, по-справжньому батьківськими словами привітали випускників класні керівники та майстри виробничого навчання.

Вітаємо наших випускників та побажаємо щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах.

Відеопрезентація випускної групи №36:

Більше фото:     

 

Проходження Державної кваліфікаційної атестації

П'ятниця, 24 червня 2016, 12:18

У Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну 23 червня 2016 року розпочали роботу Державні кваліфікаційні комісії з присвоєння кваліфікацій учням випускних груп. Першими захистили дипломні проекти учні групи № 34 за спеціальністю «Агент з організації туризму. Адміністратор. Діловод». Випускники показали високий рівень володіння матеріалом, раціональну та ефективну організацію. Голова Державної кваліфікаційної комісії, директор туристичної компанії «ТурСвіт» Костенко Наталія Віталіївна також відмітила високий рівень підготовки теоретичних знань, практичних вмінь і навиків.

Випускники отримали направлення на роботу за здобутою професією.

 


Сторінка 1 з 16