Випускний бал відшумів!

Понеділок, 04 липня 2016, 12:26

Випускний - особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з Київським вищим професійним училищем будівництва і дизайну. 29 та 30 червня 2016 року навчальний заклад радо зустрів гостей: батьків, бабусь та дідусів, родичів та знайомих наших випускників.  А для останніх це свято  пронизане смутком та тугою за роками навчання, друзями та одногрупниками, які цими днями розлетяться як птахи з батьківської оселі.

Випускники урочисто ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сук­нях, хлопці, як справжні кавалери, - у кра­ватках. Цього дня ними пишалися всі:  і батьки, і гості, і колектив.

Під час свята  були відмічені креативні учні та вдячні батьки. Гордість нашого навчального закладу отримала грамоти та подяки не тільки від адміністрації, а й від базових підприємств, на яких учні проходили переддипломну практику та працевлаштовані в подальшому. Такою запорукою успіху стало ТОВ «ЕПІЦЕНТР-К».

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних вихованців.

Зі словами-побажаннями до випускників звернулися директор КВПУ будівництва і дизайну - Алексенко Г. В., заст. директора з НВР – Найверт Ю. О., заст. директора з НВР – Корінчевська В. В., заст.. директора з НР – Тумановська А. М. та ст. майстер Савчук А. І. теплими, по-справжньому батьківськими словами привітали випускників класні керівники та майстри виробничого навчання.

Вітаємо наших випускників та побажаємо щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах.

Відеопрезентація випускної групи №36:

Більше фото:     

 

Проходження Державної кваліфікаційної атестації

П'ятниця, 24 червня 2016, 12:18

У Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну 23 червня 2016 року розпочали роботу Державні кваліфікаційні комісії з присвоєння кваліфікацій учням випускних груп. Першими захистили дипломні проекти учні групи № 34 за спеціальністю «Агент з організації туризму. Адміністратор. Діловод». Випускники показали високий рівень володіння матеріалом, раціональну та ефективну організацію. Голова Державної кваліфікаційної комісії, директор туристичної компанії «ТурСвіт» Костенко Наталія Віталіївна також відмітила високий рівень підготовки теоретичних знань, практичних вмінь і навиків.

Випускники отримали направлення на роботу за здобутою професією.

 

Минуле, сучасне і майбутнє – українська вишивка!

Понеділок, 23 травня 2016, 13:49

Висить рушник у хаті на кілочку,

Калина червоніє на столі,

А біля неї – жовті колосочки,

Мов пустотливі братики малі,

Це все – моя земля, моя Вкраїна,

Це рук моєї матері тепло,

І цей рушник, яким і дочку й сина

Благословляє мати на добро.

Вишиванка – це наша національно гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.

За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду до роду, як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів та глибину безмежної любові до Батьківщини.

Свою любов, шану до минулого, патріотизм висловили учні та працівники Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну в День вишиванки, підтримавши всеукраїнську акцію, одягнувши українську вишивку.

Ми крокуємо в ногу з часом, але не забуваємо про  нашу історію та традиції. Навчальний заклад долучився до популярного проекту «Фотосушка» з обміну фотографіями та фоторуху, що об’єднує людей. Організатори багатогранно намагалися висвітлити роботу щодо популяризації  української вишиванки протягом тривалого часу. Працівникам, учням та гостям було представлено ретро-, фоторепортаж з нашого життя.

 

Перемога у конкурсі «Агент з організації туризму»

П'ятниця, 20 травня 2016, 13:48

Вітаємо ученицю групи № 24 Чернікову Аліну та викладача Квашу Н.В. з перемогою у міському конкурсі фахової майстерності за професією «Агент з організації туризму»!

 

Технологія проведення екскурсії

Понеділок, 16 травня 2016, 10:29

13 травня 2016 року учні групи № 14разом з викладачем Квашою Н.В. та майстром в\н Хоменко Н.С. відпрацьовували професійну майстерність з теми Технологія проведення екскурсії».

Також в цей день вони відкрили театральний сезон…

Взяли в полон поліцейського…, перевірили як працюють міські фонтани!

Гарний і пізнавальний був день!

 

Через віки, через роки пам’ятаємо…

Середа, 11 травня 2016, 12:21

Виставку  книжок під такою назвою відвідали учні 14-ї та 13-ї групи Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну. В ошатній  читальній залі бібліотекар Світлана Володимирівна Саєнко  розпочала презентацію словами із пісні «Що сказало сонце» (муз. Ю. Шевченка слова М. Сингаївського)  із збірки «Салют, Перемого!»:

Спитала птаха в сонця:

В прозорій вишині:

Де небо  найчистіше?

Де краще жити мені?

А сонце усміхнулось,

Заграло у росі/

Лише під мирним небом

Щасливі ми усі.

Виставка присвячена Дню пам’яті героїчного минулого, подіям Другої світової війни. Учні з цікавістю слухали розповідь про представлені книги та їх авторів. Зокрема, про розвідників: «По той бік фронту»(А.П. Бринський), «І один у полі воїн» (Ю. Дольд-Михайлик). Дуже уважно і з сумом в очах вихованці дослуховувались до слів бібліотекаря про сутність фашизму і расизму, розкриту у трофейних документах про злочини нацистів на тимчасово окупованій території України в роки Другої світової війни «Історія застерігає». 

У переддень великого свята учні мали змогу доторкнутися до сторінок Книги скорботи України, пригадати міста-герої (книга «Города-герои Великой Отечественной войны»).

Хтось згадав, а хтось із присутніх тільки відкрив для себе Юліана Семенова, автора ряду книг про відомого розвідника Ісаєва (Штірліца).

Розповідь супроводжувалася тихою музикою із кінофільмів про війну («В землянке», «Смуглянка», «Прощание словянки»). Насамкінець, було запропоновано учням взяти до рук ту книгу, яка найбільше зацікавила. Приємно було бачити, як швидко книги із виставки опинилися в руках молоді.

Колись козаки воювали за віру, за рідну землю. Прадіди теперішніх учнів – і за ідею, і за Батьківщину, і за Сталіна. Тепер йде війна за рідну українську землю, за свою мову, за своє майбутнє…

 

Екскурсія до Національного Банку України

П'ятниця, 29 квітня 2016, 11:45

20.04.2015 року учні 35 групи КВПУ будівництва і дизайну відвідали Музей грошей Національного Банку України.

Експозиція музею грошей Національного банку України розповідає про грошовий обіг на українських землях з давніх часів до сьогоднішніх днів.

Учні мали змогу ознайомитися з примітивними формами грошей, античні, середньовічні монети, грошима Російської імперії, банкнотами Української Народної Республіки, а також грішми радянського періоду і сучасної Незалежної України.

Зокрема, до експозиції включені:

- домонетні форми грошей – зразки товаро-грошей,

- монети Північного Причорномор’я,

- монети Римської імперії на території України,

- дірхеми Арабського Халіфату та монети Візантійської імперії в грошовому обігу українських земель,

- монети Київської Русі – символи державності,

- гроші безмонетного періоду ХІІ – ХІV ст.,

- срібні зливки – гривні в якості платіжного засобу,

- гроші XIV- ХІX ст., що були в обігу на українських землях,

- грошова система під час першої світової війни 1914 р.,

- золоті монети Російської Імперії часів правління Олександра ІІІ та Миколая ІІ,

- гроші періоду правління Тимчасового уряду,

- гроші Української Народної Республіки,

- гроші Української Держави,

- українські гроші часів Директорії,

- регіональні грошові знаки міст Житомир, Каменець-Подільській, Одеса, а також Криму,

- перші радянські монети,

- срібні монети радянського періоду 1921-1923р. та сувенірний червонець зразка 1923р.,

- казначейські білети 1934 року та червонці зразка 1937 року,

- облігації державного грошового займу 40-х – 50-х рр.,

- пам’ятні та ювілейні монети Радянського Союзу,

- українські карбованці перехідного періоду 1992-1996 років,

- українська гривня,

         - пам’ятні та ювілейні монети незалежної України.

Учні із задоволенням слухали екскурсовода, цікавилися історією виникнення грошей та ділилися своїми знаннями і враженнями.

По закінченню екскурсії всі отримали приємні подарунки. І, звичайно ж, фото на згадку.

 


Сторінка 1 з 15