Ми переможці у правознавчому турнірі «Правова локація»

Понеділок, 26 грудня 2016, 16:04

На базі Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну 20 грудня 2016 року відбувся міський правознавчий турнір серед учнів професійно-технічних навчальних закладів «Правова локація» за тісної співпраці Управління професійно-технічної освіти Департаменту освіти  і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради з Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві та Київським міським Центром роботи з жінками. Головною темою правознавчого змагання було адміністративне право.

Усі учасники турніру змогли випробувати свої знання, творчість та креативність у чотирьох турах. Два перші тури – правознавчі. У першому турі «Правова депеша» команди-учасники виконували письмове завдання. У другому – «Віриш не віриш» - команди виголошували, заздалегідь підготовлені провокативні запитання з тематики адміністративного права командам-учасникам.

Візитівкою для переходу у третій та четвертий тури змагання стала набрана кількість балів у двох перших – власне правознавчих. Наступні тури є виявленням творчості, інтелектуальності, креативності. У третьому турі «Намалюю собі право, буду за ним жити» командам учасникам було запропоновано змалювати певну правову ситуацію, а в четвертому турі, вже для найсильніших команд, було запропоновано підготувати пантомімічні постановки на певні питання з адміністративного права.

Команда нашого навчального закладу у складі Ткачука Василя, Олексюк Іванни, Комісаренко Ірини, під керівництвом Поп’юк Тетяни Михайлівни проявила високі знання, креативність, творчий підхід та показали високі досягнення з адміністративного права, посівши почесне І місце серед команд-учасників професійно-технічних навчальних закладів. Вітаємо переможців!

Більше фото:   

 

Казка напередодні Нового року!

Середа, 21 грудня 2016, 15:14

Напередодні Новорічних свят, 16 грудня 2016 року, учні та інженерно-педагогічні працівники Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну відвідали комедійну виставу  «Новорічні пригоди Сажотруса» у Київському академічному театрі юного глядача на Липках.

Це справжній подарунок від Св. Миколая, адже ніхто не залишився байдужим, - ані хлопці, ані дівчата. Про це свідчать позитивні відгуки наших учнів.

Зі слів Гнізділової Валерії: «Яскраве світло, різнобарвне сяйво ліхтарів, гарні костюми, захоплюючий сюжет та професіоналізм акторів - усе це створило у наших серцях атмосферу свята: події музичної вистави, що розгортаються спочатку на даху королівського палацу, а згодом у його просторій залі, відбуваються саме у переддень Нового року; історія казкового кохання; перемоги добра над злом; відносини між батьками й дітьми дають можливість дорослим повірити в казку. Святкова атмосфера надихає на нові починання творити, радіти і вірити у фантастичні начала, що в майбутньому все буде тільки краще».

Нових емоцій додало те, що учні мали змогу відчути себе справжнісінькими «зірками», які могли висловити свої враження, переживання, стосовно перегляду вистави «Новорічні пригоди Сажотруса» журналістам, вони давали інтерв’ю.

Комедійна вистава виявилася для учнів не лише повчальною, а й викликала теплі почуття, щирий сміх та стала своєрідним святом наприкінці навчального семестру.

 

Благодійність – це для нас традиція!

Середа, 21 грудня 2016, 15:01

Благодійний зимовий ярмарок вже став традиційним у нашому навчальному закладі, адже напередодні Новорічних свят учні та педагоги організовують різноманітні акції для підтримки святкового настрою дітей позбавлених батьківського піклування та з обмеженими можливостями. Всі кошти, отримані в ході акцій, будуть передані до дитячого будинку, куди завітають учні з новорічною виставою.

15 грудня 2016 року кожна група КВПУ будівництва і дизайну приготувала особливі смаколики та виявила креативність в оформленні та презентації.

Пиріжки, горішки, вареники, деруни чи піцу, виноград і банани, шарлотки, сосиски в тісті, макаруни і кекси, торти та різноманітні напої можна було придбати на зимовому ярмарку у стінах Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну.

Висловлюємо слова вдячності найактивнішим учням грип та їх батькам, які не залишилися байдужими.

 

Подаруй онкохворій дитині радість!

Середа, 21 грудня 2016, 14:51

14 грудня 2016 року викладачами Косарцовою Оленою Іванівною та Малець Наталією Олексіївною та учнями Настенко Кароліною, Омельченко Вікторією та Незнамовим Рустамом було організовано відвідування Національного інституту раку з метою подарувати крихту казки, підтримати теплим словом та відволікти від повсякденності онкохворих діток. Це вдалося зробити організаторам за допомогою  новорічного майстер-класу, де дітки виконували киригамі-листівки та обємні ялинки.

А все розпочалося з того, що Косарцова Олена Іванівна разом з учнями розмістила оголошення в мережі Інтернет про участь в благодійних акціях. На це оголошення відгукнулася Київська Благодійна організація «Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб» заснована батьками, чиї діти лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.

Організатори фонту не просила ні грошей, ні подарунтів, лише одного – подарувати дітками частинку уваги, любові і тепла.

Малець Наталія Олексіївна разом з ученицями 21 групи Настенко Кароліною, Омельченко Вікторією та іншими підготували майстер-клас на новорічну тематику по виготовлення листівок киригамі та обємних ялинок. Для цього, учнями першого курсу, було закуплено необхідні інструменти і матеріали, роздруковані схемки  для ялинок.

Після занять 14 грудня викладачі та учні відвідали дитяче відділення онкоцентру. Нас попередили, що захід відбуватиметься не як урок, а по можливості дітки будуть підходити та цікавиться.

Спочатку це було декілька дітей з батьками, потім все більше і більше. У майстер-класі брали участь як діти так і батьки. Учениці нашого навчального закладу допомагали учасникам: пояснювали, що необхідно зробити; якщо в діток не виходило виконати ялику чи листівку – наші учениці радили як зробити краще. Сумно було спостерігати за тією малечою, яка була обмежена в можливостях брати участь у майстер-класі, тому викладачі та учні вислуховували побажання дітей і втілювали їх ідеї самостійно.

Коли майстер-клас був на піку і не вистачало всім місць, Незнамов Рустам забавляв діток, граючись з ними.

Також учні групи ТУ-1 подарували кожній дитині відділення новорічну прикрасу на штатив крапельниці.

Я сподіваюся, що як дітям, так і батькам сподобалося. Але я точно впевнена: викладачі і учні нашого навчального закладу не зупиняться на цій сходинці, продовжуватимуть і надалі творити добро заради добра, дарувати частинку свого добра дітям.

Зі слів Н. О. Малець: «Спостерігаючи за роботою дітей, в їх очах я бачила не промінчик надії, а справжнє бажання світлого майбутнього. Це дуже творчі, креативні діти, які заслуговують тільки на краще. Я сподіваюсь, що їх новорічна казка буле лише з щасливим кінцем і всі їх бажання здійсняться».

 

Відвідали військових із зони АТО

Середа, 21 грудня 2016, 14:47

12 грудня 2016 року учні групи ТУ-1 разом з куратором - Косарцовою Оленою Іванівною відвідали військових із зони АТО, які знаходяться на реабілітації у санаторії Міністерства оборони України в Пущі Водиці м. Києва.

Зустріч пройшла в атмосфері гостинності та теплого спілкування. Були висловлені щирі слова пошани, гордості за їхню мужність, силу духу та подяки за наше мирне життя. Військовим були подаровані символічні календарики на наступний рік з побажаннями учнів, а бійці навзаєм залишили духовну слід у кожного учня, підписавши  малий прапор України словами: «Щасливої долі, Божої волі, Натхнення в усьому, Слава Україні!!!»

 

В «Десятку»!

П'ятниця, 02 грудня 2016, 09:41

Учні КВПУ будівництва і дизайну взяли участь у змаганнях із кулькової стрільби серед команд професійно-технічних навчальних закладів, що функціонують на території Солом’янського району м. Києва. Показавши злагоджену техніку стрільби, точність та впевненість у собі. Свідченням цього є зайняти ІІ місце.

Вітаємо переможців!

 

Навчаємось під час дозвілля

Четвер, 24 листопада 2016, 08:19

19 листопада 2016 року Київське вище професійне училище будівництва і дизайну гостинно зустрічало абітурієнтів 9-х, 11-ти класів та їх рідних. Для відвідувачів була чітко організована програма  зустрічі з метою презентації навчального закладу, наших здобутків та перемог. Всі бажаючі мали змогу долучитися до творчого, навчального та виробничого процесу, відчути себе майбутнім учнем на виробничому навчанні, на уроці за професійною спрямованістю.

Навчання серед дозвілля активно організували учні та викладачі КВПУ будівництва і дизайну. За участі найактивніших учнів групи 21 за професією «Маляр. Реставратор декоративно-художніх фарбувань» під керівництво Малець Наталії Олексіївни був проведений майстер-клас зі «Змішування та підбору кольорів в інтер’єрі приміщення», «Виконання об’ємних та плоских композицій», тощо.

Малець Наталя Олексіївна та учні продемонстрували всім присутнім високу виконавську майстерність, оволодіння матеріалом та техніками виконання прийомів.

Гості-абітурієнти виявили цікавість, активно залучилися до виконання, адже  щоб залишилися враження, то краще раз спробувати, ніж побачити і почути. На згадку про наш навчальний заклад кожен учасник мав змогу забрати із собою виконану роботу.

Серію майстер-класів із залученням гостей продовжили з дисциплін «Основи кольорознавсто» та «Основи формотворення». Гості-абітурієнти спробували свої сили у змішуванні кольорів: за допомогою трьох кольорів підбирали як мінімум дванадцять; за допомогою геометричних фігур виконували плоскі композиції; спеціальним інструментом вирізали, вигинали об’ємні композиції та, ознайомившись з основними кольоровими схемами, могли відчути себе справжніми дизайнерами із кольорового оформлення інтер’єру приміщення.

Сподіваємося, що наш навчальний заклад запам’ятається тільки приємними спогадами та незабутніми враженнями.

Запрошуємо гостей  наступного разу, 17. 12. 2016 р. о 09.00, де буде ще більше майстер-класів та ще цікавіше.

 


Сторінка 1 з 18