Професія – шлях у майбутнє

Професія – шлях у майбутнє

Вибір професії - це діло не одного дня. 07.04.15 року відбулася ярмарка професій у Київському палаці дітей та юнацтва, де активну участь, серед інших навчальних закладів, узяло Київське вище професійне училище будівництва і дизайну.

Ярмарок професій став справжнім святом для учнів 9-11 класів шкіл міста Києва та Київщини, батьків та вчителів, адже питання про вибір професії для них як ніколи актуальне. Тож професійно-технічні заклади м. Києва в консультаційному режимі презентували професії та спеціальності, за якими ведуть підготовку майбутніх фахівців. Учасники ярмарку професій мали змогу переглянути інформаційні фільми про омріяний фах, познайомитися з рядом професій нашого навчального закладу через майстер-класи проведені учнями та майстрами виробничого навчання.

Обираючи професію, треба пам’ятати, що здійснити відповідальний крок треба свідомо, ураховуючи свої нахили та здібності, особисті та громадські інтереси. Потрібно пам’ятати, що немає професій поганих і добрих, легких і важких. Значення професії в житті людини залежить не від характеру роботи, а від того, як до неї ставиться сама людина.

Сьогодні, серед інших професійно-технічних навчальних закладів, ми, Київське вище професійне училище будівництва і дизайну, зробили початок, а вдалий вибір залежить від вас, юні абітурієнти.

 

Вітаємо!

 Вітаємо!

Вітаємо учня групи №31 Бевза Ю.Ю., переможця конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ м.Києва за професією "Штукатур".

Конкурс відбувся 19 березня 2015 року на базі Київського професійного будівельного ліцею.

 

Прощання із безтурботним життям!

 Прощання із безтурботним життям!

Сьогодні – 26 лютого 2015 року – наше училище знову у сяйві квітів, святкового вбрання,  добрих і щирих посмішок. Звучить прощальний вальс... Випускний бал... Скільки в ньому спогадів, мрій, сподівань, радості і смутку, світлої печалі... . Нібито тільки вчора пролунав перший  дзвоник, і ось випускний бал, до якого п’ять років, як по східцях, довелося підніматися нашим випускникам. І омріяна висота – випускний у групі М-2. Миттєво пролетіли роки навчання для наших учнів. Ніби ще учора все розпочиналося!

 

Одного вересневого ранку ви, дехто з радістю та завзяттям, дехто з острахом та сльозами на очах, прийшли до училища. Вас зустрів усміхнений та красивий куратор – Кваша Наталія Валеріївна. Це вона повела за собою у чарівний світ знань, такий складний і незвіданий. Це на неї, добру і лагідну, дивилися ви з надією, у неї шукали захисту. Ловили кожне її слово, пильно вдивлялися в очі, шукаючи там відповіді на всі запитання. Тож яким великим, щедрим, добрим і чуйним має бути серце, яке вмістило біль і радість кожного з випускника.

 

Життєва дорога навчання тісно згуртувала наших учнів. Зі сцени урочисто линули теплі слова вдячності.

 

Більше фото:     

 

Запобігання торгівлі людьми

«Запобігання торгівлі людьми» 

19 лютого 2015 року учні групи № 37 відвідали лекцію міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна» на тему: «Запобігання торгівлі людьми».

Лекція відбувалась у будівлі Солом’янської районної державної адміністрації в місті Києві, куди було запрошено учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Однією з проблем, що стоять сьогодні перед Україною та світовою спільнотою, є торгівля людьми. Незважаючи на здійснення певних заходів щодо протидії торгівлі людьми проблема залишається актуальною. Це негативне явище може виявлятися у різних формах — від викрадення людей до їх продажу з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи. Жертви торгівлі людьми використовуються для примусової праці, у порнобізнесі, як донори для трансплантації тканин і органів тощо.

Ситуація, що склалася, потребує консолідації зусиль центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також міжнародних і громадських організацій.

Тому основним нашим завданням було розкрити поняття «торгівля людьми», як визначити торгівлю людьми, висвітлити основні форми експлуатації постраждалих від торгівлі людьми, шляхи втягнення та права, що порушуються.

Також було надано інформацію за яким номером телефону потрібно звертатися для попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.

Учнів зацікавила ця тема, тому вони були активними протягом всієї лекції. Не соромились ставити запитання, а також висловлювати власну думку.

 

Для тебе, абітурієнте!

 Для тебе, абітурієнте!

Для Вас, наші абітурієнти, для Ваших батьків та друзів радо відкриває свої двері Київське вище професійне училище будівництва та дизайну. Чергова зустріч відбулася в романтичний День Святого Валентина – 14 лютого 2015 року. Наші майбутні абітурієнти мали можливість познайомитися із специфікою кожної професії. Саме цьому сприяли тематичні виставки та майстер-класи. Ґрунтовне ознайомлення  із навчальним закладом відбувалося через екскурсії маленькими групами, які проводили наші учні. За чітко складеним планом абітурієнти мали можливість познайомитися із навчальними класами, де відбувається вивчення теоретичного матеріалу, відчути атмосферу навчання у виробничих майстернях та лабораторіях – віртуально відпрацювати навички професії.

 

В спортивному залі навчального закладу пройшов фінал із зимового кубку училища з волейболу серед юнаків. Де в запеклій боротьбі І місце виборола команда групи ТУ-1 (майстер та куратор групи Макарук І.П.), ІІ місце - група №11 (майстер та куратор групи Салига Л.В.) і ІІІ місце зайняла команда групи М-1 (майстер та куратор групи Лесик А.Ю.)

 

Наступним кроком було занурення в атмосферу творчої діяльності була святкова програма в актовому залі, яка пронизана тематикою свята Валентина та нотками весни.

 

Кульмінаційним моментом концертної програми був виступ директора – Алексенка Г. В.

Щиро сподіваємося, що наш заклад залишив у кожного відвідувача позитивний настрій та бажання навчатися. Чекаємо на Вас!

 

Змагання з міні-футболу

19.12.2014 р. на спортивній базі ВПУ № 25 відбувся фінал зимової першості з міні-футболу серед команд ПТНЗ м. Києва.  Кожна команда прагнула перемоги, тим більше, що дістатись до фінальної частини було зовсім нелегко. Протягом всієї гри  не вщухали пристрасті на футбольному майданчику, було багато забитих голів, емоцій. У запеклих змаганнях  збірна команда КВПУ будівництва і дизайну здобула срібні нагороди. Змагання пройшли  у цікавій та напруженій боротьбі. Всі учасники продемонстрували свої спортивні здібності.  Найкращим гравцем училищної команди  було визнано учня групи № 11 Дубиківського Олексія.

Незважаючи на визначені результати, ми впевнені, що перемогла дружба! І звичайно-спорт! Це була цікава боротьба.

Адміністрація училища, інженерно-педагогічний та учнівський колектив вітає збірну команду училища, бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я і подальших успіхів у спорті та навчанні!

 

Чума ХХІ століття

 Чума ХХІ століття

Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом в ім’я соціальної терпимості та розширення обміну інформацією про пандемію, що швидкими темпами розповсюджується  регіонами земної кулі. Саме спільні дії служать справі зміцнення організованих зусиль у боротьбі з ВІЛ/СНІДом.

Відбувся тиждень боротьби з «Чумою ХХІ століття» у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну. Схвильовані  проблемою сьогодення учні, активно брали участь у різних заходах. Проявили свою креативність та знання у виготовленні стіннівок, споглядаючи які відчувається тривога та небайдужість до явної проблеми нашого часу.

Спільно із Центром психосоціальної реабілітації залежної молоді «Крок за кроком» наші учні узяли участь у профілактичному заході «Жива бібліотека», де основною метою було ознайомлення із питаннями профілактики ВІЛ/СНІДу. Нетрадиційне «читання книжок»,  запропоноване працівниками центру, індивідуально висвітлювало проблему в малій групі учнів, що дало можливість розкритись кожному, подолати бар’єр скутості та отримати нову інформацію або поглибити раніше відому. Увазі присутніх були представленні наступні «книжки»: «Шляхи зараження на ВІЛ та як запобігти ВІЛ-інфікуванню», «Що таке тест на ВІЛ, і що означає його результат», «Різниця між ВІЛ-інфекцією та СНІДом, перебіг та лікування хвороби», «Чоловічі та жіночі презервативи, як засоби захисті від ВІЛ-інфікування. Правила користування», «Ризикована поведінка щодо зараження на ВІЛ та пост контактна профілактика» тощо.

Отже, «перегорнувши сторінки» «живих підручників» учні отримали інформацію, яка допоможе зберегти власне здоров’я та застерегти від «помилок», адже не даремно говорять: «Хто володіє інформацією, той володіє світом».

 

 


Сторінка 1 з 9