Екскурсія до Національного Банку України

П'ятниця, 29 квітня 2016, 11:45

20.04.2015 року учні 35 групи КВПУ будівництва і дизайну відвідали Музей грошей Національного Банку України.

Експозиція музею грошей Національного банку України розповідає про грошовий обіг на українських землях з давніх часів до сьогоднішніх днів.

Учні мали змогу ознайомитися з примітивними формами грошей, античні, середньовічні монети, грошима Російської імперії, банкнотами Української Народної Республіки, а також грішми радянського періоду і сучасної Незалежної України.

Зокрема, до експозиції включені:

- домонетні форми грошей – зразки товаро-грошей,

- монети Північного Причорномор’я,

- монети Римської імперії на території України,

- дірхеми Арабського Халіфату та монети Візантійської імперії в грошовому обігу українських земель,

- монети Київської Русі – символи державності,

- гроші безмонетного періоду ХІІ – ХІV ст.,

- срібні зливки – гривні в якості платіжного засобу,

- гроші XIV- ХІX ст., що були в обігу на українських землях,

- грошова система під час першої світової війни 1914 р.,

- золоті монети Російської Імперії часів правління Олександра ІІІ та Миколая ІІ,

- гроші періоду правління Тимчасового уряду,

- гроші Української Народної Республіки,

- гроші Української Держави,

- українські гроші часів Директорії,

- регіональні грошові знаки міст Житомир, Каменець-Подільській, Одеса, а також Криму,

- перші радянські монети,

- срібні монети радянського періоду 1921-1923р. та сувенірний червонець зразка 1923р.,

- казначейські білети 1934 року та червонці зразка 1937 року,

- облігації державного грошового займу 40-х – 50-х рр.,

- пам’ятні та ювілейні монети Радянського Союзу,

- українські карбованці перехідного періоду 1992-1996 років,

- українська гривня,

         - пам’ятні та ювілейні монети незалежної України.

Учні із задоволенням слухали екскурсовода, цікавилися історією виникнення грошей та ділилися своїми знаннями і враженнями.

По закінченню екскурсії всі отримали приємні подарунки. І, звичайно ж, фото на згадку.

 

День цивільного захисту!

П'ятниця, 29 квітня 2016, 06:38

22 квітня 2016 року, відповідно до розпорядження начальника управління професійної освіти, наказу директора училища було проведено День цивільного захисту. Під час планування заходів головним завданням було визначити практичну перевірку готовності навчального закладу до проведення ефективних заходів щодо захисту особового складу під час виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та військового характеру, можливих терористичних актів, організованого переведення системи роботи з мирного часу на військовий стан, виховання в учнів високих морально-психологічних якостей, відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності, самовідданого виконання завдань цивільного захисту.

Одним із планових заходів були проведені в учнівських групах виховні години, уроки-пам’яті, уроки-реквієми вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Наступний захід –  конкурс дитячого малюнку, стінгазет до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи на тему «Заради життя».

Під час проведення Дня цивільного захисту було здійснено евакуацію особового складу училища в захисних марлевих пов’язках, а на спеціальному майданчику стадіону серед команд учнівських груп проведено змагання з відпрацювання навиків гасіння пожежі, надання першої медичної допомоги потерпілим, виконання нормативу з одягнення протигазів та загальновійськового захисного комплекту.

 

Вітаємо переможців!

П'ятниця, 15 квітня 2016, 15:58

13 квітня 2016 року на базі ДНЗ  «КПК з посиленою військовою та фізичною підготовкою» пройшов ІІ етап Міського конкурсу професійної майстерності серед учнів професійно-технічних  навчальних закладів за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», де представив КВПУ будівництва і дизайну учень 33 групи Тімофєєв Максим Миколайович, який показав знання з наступних блоків професійно-практичної підготовки: операційна система Linux, обжимка кабелю та його підключення до мережі, також  виконував вправи з емуляторами Workstation, створював мережеву схему Visio, працював з Photostop CS5,  створював візитну картку та логотип своєї професії.

Показавши ґрунтовні знання з теоретичної та практичної підготовки учень посів почесне ІІІ місце серед училищ ПТНЗ м. Києва.

Також 14-15 квітня 2016 року на базі «Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури» пройшов ІІ етап Міського конкурсу професійної майстерності серед учнів професійно-технічних  навчальних закладів за професією «Лицювальник-плиточник», де навчальний заклад представив учень групи Б-1 Бевз Юрій Юрійович, який показав ґрунтовні знання з блоків професійно-практичної та теоретичної підготовки.

Учень виявив високий рівень знань про, що засвідчує зайняте  почесне ІІ місце серед училищ ПТНЗ м. Києва.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

 

Юні патріоти – захисники!

П'ятниця, 15 квітня 2016, 15:55

12 квітня 2016 року уперше в Україні проведено військово-патріотичні змагання «Снайпер України», за сприяння Всеукраїнської Громадської організації «Громадський рух «За майбутнє» під керівництвом Генерального штабу Збройних Сил України, Міністерства освіти і науки України.

Збірна команда училища в складі 12-ї та 24-ї навчальних груп під керівництвом начальника штабу ЦО – Гендзьори О. А., активно взяли участь у змаганнях «Снайпер України» серед 18 команд ПТНЗ м. Києва, які проходили на базі військової частини А-2860 с. Данилівка, Київської області. Програма  змагань складалася з етапів вогневої, тактичної, стройової та медико-санітарної підготовки. Учні нашого навчального закладу продемонстрували високий рівень навчально-військової підготовки, гідно відстоювали набутті знання на всіх етапах змагання та  були нагороджені подякою «Громадського руху «За майбутнє» та подякою командира військової частини.

 

Вітаємо команду майбутніх захисників та захисниць нашого навчального закладу!

 

Олімпіада з навчальної дисципліни «Креслення»

П'ятниця, 01 квітня 2016, 13:29

 31 березня 2016 року на базі Київського професійного будівельного ліцею серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва відбулася міська олімпіада з навчальної дисципліни «Креслення».

Навчальні досягнення Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну відстоювала учениця І курсу Настенко Кароліна, яка навчається за професією «Маляр. Реставратор декоратавно-художніх фарбувань (дизайнер)».

За результатами олімпіали Настенко Кароліна була нагороджена дипломом ІІ ступеня за перемогу у міській олімпіаді з  «Креслення»

Щиро вітаємо нашу переможницю, а також висловлюємо подяку викладачу креслення Малець Н. О. за підготовку учениці.

 

За інноваційним досвідом – на виставку!

П'ятниця, 01 квітня 2016, 10:42

23 березня 2016 року в ВЦ «КиївЭкспоПлаза» відбулося урочисте відкриття  головної події будівельної галузі України - 31-ої Міжнародної будівельної виставки InterBuildExpo!
InterBuildExpo - найважливіший професійний форум в області будівництва і архітектури, облаштування житла, проектування, ремонту і озеленення, яка  проходила за підтримки: Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України; Будівельної палати України; Асоціації виробників, експортерів і імпортерів кераміки; Співтовариства Ukrainian Building Community (UBC).

Учні нашого навчального закладу побували на відкритті будівельної виставки InterBuildExpo. Зацікавленість професією та систематичним удосконаленням професійних навичок надсучасними технологіями простежується в кожної особистості, адже всі бажаючі учні самостійно зареєструвалися на сайті InterBuildExpo, що дало можливість отримати безкоштовні запрошення.

Цікаво було спостерігати за зацікавленим поглядом учнів, адже бажання побачити і дізнатися щось нове переповнило ще на відкритій площадці перед павільйонами, де були продемонстровані елементи опалубочних систем. Ця інформація може бути корисною учням під час написання дипломних проектів.

Далі учні  мали змогу ознайомитися з будівельно-тематичними  експозиціями та виставками. Також корисною була інформація для відвідувачів отримана від планових заходів. У режимі «нон-стоп» на виставці проходили семінари, майстер-класи, круглі столи і конференції за участю представників владних структур, фахівців будівельної галузі, архітекторів і  галузевих ЗМІ.

 

Екскурсія учнів групи №14

П'ятниця, 11 березня 2016, 08:31

04.03.16р. викладач Кваша Н.В. та учні групи № 14 вчилися організовувати туристичну діяльність в екстремальних погодних умовах, так як минула п’ятниця в Києві виявилась сніжною….

 


Сторінка 1 з 14