Змагання з міні-футболу

19.12.2014 р. на спортивній базі ВПУ № 25 відбувся фінал зимової першості з міні-футболу серед команд ПТНЗ м. Києва.  Кожна команда прагнула перемоги, тим більше, що дістатись до фінальної частини було зовсім нелегко. Протягом всієї гри  не вщухали пристрасті на футбольному майданчику, було багато забитих голів, емоцій. У запеклих змаганнях  збірна команда КВПУ будівництва і дизайну здобула срібні нагороди. Змагання пройшли  у цікавій та напруженій боротьбі. Всі учасники продемонстрували свої спортивні здібності.  Найкращим гравцем училищної команди  було визнано учня групи № 11 Дубиківського Олексія.

Незважаючи на визначені результати, ми впевнені, що перемогла дружба! І звичайно-спорт! Це була цікава боротьба.

Адміністрація училища, інженерно-педагогічний та учнівський колектив вітає збірну команду училища, бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я і подальших успіхів у спорті та навчанні!

 

Чума ХХІ століття

 Чума ХХІ століття

Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом в ім’я соціальної терпимості та розширення обміну інформацією про пандемію, що швидкими темпами розповсюджується  регіонами земної кулі. Саме спільні дії служать справі зміцнення організованих зусиль у боротьбі з ВІЛ/СНІДом.

Відбувся тиждень боротьби з «Чумою ХХІ століття» у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну. Схвильовані  проблемою сьогодення учні, активно брали участь у різних заходах. Проявили свою креативність та знання у виготовленні стіннівок, споглядаючи які відчувається тривога та небайдужість до явної проблеми нашого часу.

Спільно із Центром психосоціальної реабілітації залежної молоді «Крок за кроком» наші учні узяли участь у профілактичному заході «Жива бібліотека», де основною метою було ознайомлення із питаннями профілактики ВІЛ/СНІДу. Нетрадиційне «читання книжок»,  запропоноване працівниками центру, індивідуально висвітлювало проблему в малій групі учнів, що дало можливість розкритись кожному, подолати бар’єр скутості та отримати нову інформацію або поглибити раніше відому. Увазі присутніх були представленні наступні «книжки»: «Шляхи зараження на ВІЛ та як запобігти ВІЛ-інфікуванню», «Що таке тест на ВІЛ, і що означає його результат», «Різниця між ВІЛ-інфекцією та СНІДом, перебіг та лікування хвороби», «Чоловічі та жіночі презервативи, як засоби захисті від ВІЛ-інфікування. Правила користування», «Ризикована поведінка щодо зараження на ВІЛ та пост контактна профілактика» тощо.

Отже, «перегорнувши сторінки» «живих підручників» учні отримали інформацію, яка допоможе зберегти власне здоров’я та застерегти від «помилок», адже не даремно говорять: «Хто володіє інформацією, той володіє світом».

 

 

Зустрічаємо абітурієнтів

 Зустрічаємо абітурієнтів

Мрієш стати студентом Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну? Тоді День відкритих дверей для тебе, абітурієнте!

Минулої суботи, 29 листопада, гостинно відчинило свої двері КВПУ будівництва і дизайну для абітурієнтів. Гості закладу мали можливість відвідати інноваційні лабораторії, класи навчального закладу, отримати інформацію про заклад та викладацький склад із перших вуст учнів-відмінників, які гостинно зустрічали гостей та проводили екскурсії закладом.

Долучитися до атмосфери гостинності, вирію щастя та досягнень змогли абітурієнти познайомившись із специфікою професій, саме цьому сприяли тематичні виставки та майстер-класи.

Завершали подорож навчальним закладом талановиті учні із власною концертною програмою.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш навчальний заклад, будемо раді знайомству.

 

 

ВІТАЄМО!

 ВІТАЄМО!

Ротко Ірина та Гнезділова Валерія 25.10.14 р. приймали участь у турнірі «Українській віночок націй» та зайняли друге місце. Так тримати, вітаємо!

  

Викладач Н. В. Кваша висловлює щиру подяку в організаційно-технічній допомозі О. М. Сидорко та В. І. Марченко.

 

 

Відгуки минулого – сльози сьогодення

 Відгуки минулого – сльози сьогодення

Однією із найбільших трагедій українського народу є голод 1932-1933 рр., заподіяний насильницькою масовою колективізацією, сталінською політикою розкуркулення, горезвісними хлібозаготівлями, «чорними дошками» і «червоним терором».

Голодомор – не історична минувшина, а глибока демографічна і духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам'ять його очевидців і жертв. Українців позбавляли Батьківщини, винищували родовід, обкрадали духовно, морили голодом, вбивали і примушували мовчати.

Занадто багато безіменних могил в Україні. Маємо згадати трагічне минуле, унеможливити духовну і соціальну руїну українського народу, повернути історичну справедливість – всенародного вшанування та увічнити пам'ять убієнних голодомором селян.

Страшним дзвоном відгукується голодомор сьогодні. Ніколи не забувається трагедія минулого. Щороку в кінці листопада Україна відзначає День пам’яті жертв голодоморів. Ця дата – спільна гірка пам'ять, незагоєна рана усіх наступних поколінь українського народу. Відходять у небуття очевидці того страхіття, але народна пам’ять про жахливий злочин не вгасає, болем пронизуючи свідомість поколінь. 

Не винятком стали заходи проведені в Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну, де з 17 до 24 листопада ушановувалась пам’ять жертв голодомору.

Відкривали пам’ятні дні скорботи учнівські стіннівки під загальною темою «Голодом вбивали нашу свободу. Не підкорені у 33-му – непереможні сьогодні». Продовжили тиждень-реквієм акцією «Запали свічку пам’яті». Експозиція, яка ґрунтовно доповнювала проведену акцію ще раз нагадала про біль у серці. Вона черговий раз наголосила, що найсвятіше серед найсвятіших – це хліб. Адже ним зустрічають гостей, проводжають у дорогу та бережуть кожну крихту, і його насильно відбирали в 1933-му.

Інші заходи такі, як: тематична експозиція в бібліотеці «Пам'ять єдина», випуск тематичної училищної газети «Читайка» приурочена Голодомору, виховні години «Україна пам’ятає» та перегляд кінофільмів «Голодомор 32-33», дали можливість  ще раз учням познайомитись із  документальними свідченнями страшної трагедії, монографіями на тему голодомору, світлинами тих років.

            Ушанувавши пам'ять минулого черговий раз підтверджує слова із народної мудрості: «Нема долі без солі, а без хліба життя».

 

Спортивний тиждень баскетболу

           Спортивний тиждень баскетболу

           Спорт – це здоров’я. Підтримуючи  здоровий спосіб життя, між учнями Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну відбулися змагання із баскетболу. Стартували учасники 24 вересня 2014 року, а омріяний фініш – фінальна гра – пройшла 01 жовтня 2014 року. Осінній кубок училища був присвячений Дню працівника освіти. Своєрідним привітанням стала участь 16-ти команд – академічних груп, які напруженою боротьбою, динамічною грою та завзяттям наближалися з першого моменту до фінального свистка.

Відбулася поетапна зустріч і право лідерів-фіналістів вибороли команди груп ТУ-1, 21, 11 та 13, які 01 жовтня зустрілись у фіналі, де в напруженій боротьбі переможцями стали група 11 – І місце, Група 21 – ІІ місце, група ТУ-1 – ІІІ місце. Гравці команд продемонстрували високий клас майстерності, злагодженості, чудового розуміння гри, відміну фізичну підготовку i непорушне прагнення до перемоги, які увінчались заслуженим успіхом.

Слід зазначити, що активними учасниками, які лідирували протягом всіх ігор, були Конупер Дмитро, Малий Максим, Коломієць Дмитро та Філіпов Дмитро.

Переконані, що нинішня перемога  стане яскравою сторінкою в історії розвитку спорту нашого училища слугуватиме стимулом для учнів у подальшому  досягати найвищих вершин.

Всі учасники отримали задоволення від гри, а фіналістів привітали винагородами. Долучаємось всі до привітань теплими словами та  бажаємо вам упевненості у власних силах, наснаги та нових перемог. Нехай вас Бог шанує, а все зроблене вами повертається до вас сторицею!

 

Спорт – у нашому житті

           Традиції сивої давнини – це своєрідний місток у майбуття. Однією із таких традицій пишається Київське вище професійне училище будівництва і дизайну – «День здоров’я». І одразу пригадуються слова М. Г. Чижевського: «Не дурницю робили греки, що цікавились так гаряче корисними для здоров’я фізичними розвагами. Їхні Олімпійські ігри були видовищем розумнішим і кращим наших цирків». Із метою виховання олімпійського духу були проведені спортивні змагання до дня Спорту, пам’ятної дати 11.09.14.

        Учасники випробували себе та показали загартованість, стійкість, кмітливість. Підтвердило перше випробування, яке і сприяло успішному старту, - це «Привітання команд»: назва команди, девіз та форми учасників.

Не оминулась увагою болюча тема «Єдності України», адже в кожної команди, особливо в першому конкурсі, «червоною ниткою» пронизувала патріотизмом, незламністю, стійкою вірою у майбутнє. Яскравим прикладом цього були стіннівки, емблеми, девізи, наприклад: «Незалежні», «Ми українці», «Патріот» тощо. Вирізнявся серед інших актуальністю та підготовленістю девіз команди «Патріот»:

«Я-Киевлянин», «Я-Киянин»,

«Я - горожанин», «Я - міський»,

«Львівянин він», а «он - кримчанин»,

«А я такой, а «він такий»,

«Я не делю друзей, і «друзів»,

«Но не люблю брехню і «ложь»,

«Не подчиняюсь, не корюсь»,

«Чужого не чіпай» - «Не трожь!»,

«Люблю Отчизну» - «Батьківщину»,

«Тут все моє» - «Здесь всё моё», 

якщо треба – то загину  і «погибну за неё».

 «Пойми же, друг мой, право слово,

Їй Богу, розумій мене: «Два языка», «дві різні мови»,

«А серце, серце – лиш одне».

          Зарядившись позитивними емоціями, подолавши першу перешкоду омріяного фінішу, виявивши всі свої театральні здібності і перейшли до першої естафети «Шиномонтаж», де участь узяли шість учнів. Показавши свою стриманість, силу та кмітливість першою перетнула фінішну пряму команди групи М-1 – «Комета».  Не гірший результат показали команди «Улыбка», «Редбул» та «Патріот».

Отримавши задоволення від участі в змаганні, зібравшись духом учасники стартували в наступній естафеті – «Турпохід». Справжніми туристами виявились команди «Комета», «Бетмен», «Нонстоп».

Кульмінаційним моментом змагання стали виголошення результатів. Трійку призерів склали команди «Комета», «Бетмен» та «Редбул», відповідно посівши перше, друге та третє місця. Трійка призерів, показавши власну стриманість, кмітливість, непереможність заслужено отримали винагороди. Але найбільшу винагороду, яку отримав кожен із учасників змагання – це здоров’я – найбільший скарб у житті.

Безцінний скарб, що ми здоров’ям звемо, 

Із юних літ нам треба берегти,

Адже нічого більше нам не треба,

           Щоб тільки всі були здорові ми.

 


Сторінка 1 з 9