День туризму!

Всесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації 1979 року в іспанському місті Торремоліно і відзначається щорічно 27 вересня. Ця дата була обрана в зв'язку з тим, що в 1970 році був прийнятий Статут Всесвітньої туристичної організації. «День туризму» з'явився в українському офіційному календарі в 1998 році.

Це свято кожного, хто хоч раз відчув себе мандрівником, вибравшись із щоденної буденності  в місця, які наповнюють животворною силою: пам’ятки архітектури, музеї та наша мальовнича природа планети Земля.

Долучились до святкування Дня туризму і учні 14 групи КВПУ будівництва і дизайну за професією «Агент з організації туризму. Адміністратор. Діловод», які напередодні, 23 вересня 2015, року, відвідали найвизначніший маршрут м. Києва: «Парк Володимирська гірка – вулиця Хрещатик». Учні мали можливість познайомитися з історичними архітектурними спорудами: Золоті Ворота, Михайлівський собор, пам′яткниками Богдану Хмельницькому та князю Володимиру. Під час екскурсії учні ознайомилися із стародавніми фресками, технікою смальта та іконостасами  ще з часів Київської Русі. Прогулявшись Володимирським парком відвідали територію Андріївської церкви. Завершальним етапом екскурсії стала прогулянка історичною вулицею Хрещатик.

 

Знайомство з підприємством

24.09.2015 р відповідно до навчальних планів і  програм з  виробничого навчання згідно теми: «Екскурсія на виробництво» та  з  метою  вдосконалення професійної майстерності, учні групи ТУ-2 за професією «Адміністратор. Агент з постачання», відвідали ТОВ «ЕПІЦЕНТР К», що знаходиться за адресою м. Київ вул. Берковецька 6в.

Екскурсію гіпермаркетом провів досвідчений менеджер, який розповів історію підприємства, його структуру та основні напрямки розвитку. Студентська молодь була ознайомлена з роботою кожного відділу та особливостями планування торгівельного залу. Увага майбутніх працівників була прикута до специфіки маркетингової діяльності на екскурсійному об`єкті, зокрема вони цікавилися підходами до управління асортиментом товарів, формуванням цін та знижок на продукцію. Компанія постійно вдосконалюється, покращує сервіс, розширює асортимент товарів та спектр послуг, щоб максимально задовольнити потреби споживачів.

 

Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо

Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо.

Ми будуємо історію навчального закладу, адже традиційно напередодні 12 вересня у стінах КВПУ будівництва і дизайну відбувається свято до Дня фізичної культури та спорту. Головною метою заходу було залучити учнів до питань охорони здоров’я та здорового способу життя. На підтримку цього стали щорічними змагання між учнями училища. Найактивнішими учасниками були учні-першокурсники, які активно проявили себе у підготовці – виготовленні стіннівок, емблем креативних назв команд та участі в естафетах, а приклад для наслідування подали учні старших курсів, які активно проявили себе у двох естафетах: «Шиномонтаж» та «Туристичний похід».

Завдяки спільним зусиллям педагогічних працівників та учнів  день пройшов цікаво, діти отримали багато позитивних емоцій, а головним стало те, що спорт об’єднав усіх!

Щиро вітаємо наших учасників та переможців!

 

Екскурсія по місту

Знання можна здобувати не лише знаходячись на заняттях  у класі, тому учні групи ТУ-3 разом з викладачем Квашою Н. В. , 09.09.15 р. відправились  шукати їх у місті…

Ми, як майбутні фахівці сфери туризму, повинні знати про форми та види туризму, а особливо про визначні місця столиці…

Незважаючи на похмуру погоду, день був яскравим! Не лінуйтеся навчатися, адже навчання не завжди буває сірим, рутинним чи нудним…

 

Знання – це скарб

Знання – це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього!

1 вересня знову зібрало нас у рідному колі. Усі шляхи цього дня ведуть до навчального закладу, де розпочинається новий навчальний рік, який означає відкриття нової омріяної дороги – дороги до знань, дороги до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним він стане у житті  для наших першокурсників, які, серед численності навчальних закладів України, обрали європейське спрямування КВПУ будівництва і дизайну. Не менш важливим навчальний рік для наших випускників, які будуть утілювати здобутті знання на ринку праці.

З усією теплотою цього дня висловлюємо слова подяки працівникам освіти, які не тільки діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомими громадянами, справжніми патріотами своєї держави. У КВПУ будівництва і дизайну  про патріотизм виховання  засвідчує тематичне спрямування позаурочних заходів.

 

Прощання із навчанням!

 У житті кожного учня є момент розлуки зі своїми вчителями, майстрами виробничого навчання, навчальним закладом. Це свято для багатьох є тим кордоном, за яким учні стають дорослими, самостійними, переходять стежиною в широкий світ дорослого життя. Останній урок за партами училища, остання спроба підтвердити знання з обраної професії на Державному  кваліфікаційному іспиті, і ось довгоочікуваний випускний, який у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну розпочався з 24 червня 2015 року до 26 червня 2015року.

 

Кожна із випускних груп мала свій випускний бал, де уся родина училища зібралася на традиційне свято вручення атестатів та дипломів.  На  урочистостях  були присутні гості: представник управління Аврамчук Віра Анатоліївна, директор приватного підприємства «Туристична агенція «Тур Світ» - Костенко Наталія Віталіївна.

 

 

Директор училища Алексенко Георгій В’ячеславович та заступник директора з виховної роботи – Найверт Юлія Олександрівна, заступник директора з навчальної роботи – Тумановська Анна Миколаївна, заступник директора з виробничої роботи Корінчевська Валентина Володимирівна та гості вручили випускникам атестати та грамоти за високі досягнення у навчанні та активну участь у громадському житті училища. Приємно ще раз привітати найкращих учнів училища, які наполегливою працею та знаннями заявили про себе та навчальний заклад на Всеукраїнському рівні – це Бевз Юрій та Капітоненко Олександр. До вітань директора приєдналися гості, батьки, педагоги.

 

Дорогі випускники! Не забувайте, що вчилися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі свого училища, котре дало вам путівку в життя.

 

Свято науки!

Не так давно переступили поріг Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну учні-першокурсники, які не могли звикнути до вимог нових викладачів, уроків виробничого навчання, виробничої практики. Але це все вже позаду… Прийшли до омріяного фінішу – закінчення навчання – свято Науки, яке тривало протягом тижня – з 19.06. 15 до 25.06.15.  У перший день, 19 червня 2015 року, розпочали роботу Державні кваліфікаційні комісії з присвоєння кваліфікацій учням випускних груп. Так учні випускної групи №31 за професією «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр» успішно слали ДКА. Голова Державної кваліфікаційної комісії, заступник голови правління з виробничих питань ПАТ «Трест Київміськбуд-3» Тимошенко Олександр Миколайович, який відмітив високий рівень підготовки, теоретичних знань, практичних вмінь і навиків за отриманими професіями учнів групи № 31.

Наступними смак захисту 23. 06.15 відчули учні групи 37, 36 «Адміністратор. Агент з постачання. Діловод» та учні групи 32 «Елетромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж. Електромонтажник з силових мереж і електроустаткування. Електрозварник ручного зварювання». Голова Державної кваліфікаційної комісії – Кучеренко Юрій Володимирович – начальник ПАТ «Трест Київелектромонтаж» СМУ № 34 відмітив належний рівень підготовки та високий рівень теоретичних знань, практичних умінь і навиків учнів за отриманими професіями.

25.06.15 настав день захисту для учнів груп 33 «Оператор комп’ютерного набору. Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)»,  групи 35 «Агент з організації туризму. Груповод» та ТУ-1 «Адміністратор. Агент з постачання», ТУ-2 «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж». Кожного переповняло хвилювання, хоч до цього тривала клопітка робота учнів під пильним керівництвом викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання.  Роботи мали успіх. Адже на високому рівні оцінили наукові здобутки представники підприємств за кожною професією, які були запрошені на захист дипломної роботи. Це: Долінко Ольга Миколаївна – менеджер з персоналу ТОВ «Епіценрт-К»; Костенко Наталія Віталіївна – директор приватного підприємства «Туристична агенція «Тур Світ»; Ратушна Олена Олександрівна – менеджер з персоналу ТОВ «Рітейл-Іст»; Кучеренко Юрій Володимирович – начальник ПАТ «Трест Київелектромонтаж» СМУ № 34, Тимошенко Олександр Миколайович – заступник голови правління з виробничих питань ПАТ «Трест К;иївміськбуд-3».

По закінченню Державно кваліфікаційних іспитів, випускників  привітали представники підприємств – голови державної екзаменаційної комісії та запропонували направлення на роботу до підприємств міста Києва та Київської області.

 


Сторінка 1 з 11