В «Десятку»!

П'ятниця, 02 грудня 2016, 09:41

Учні КВПУ будівництва і дизайну взяли участь у змаганнях із кулькової стрільби серед команд професійно-технічних навчальних закладів, що функціонують на території Солом’янського району м. Києва. Показавши злагоджену техніку стрільби, точність та впевненість у собі. Свідченням цього є зайняти ІІ місце.

Вітаємо переможців!

 

Навчаємось під час дозвілля

Четвер, 24 листопада 2016, 08:19

19 листопада 2016 року Київське вище професійне училище будівництва і дизайну гостинно зустрічало абітурієнтів 9-х, 11-ти класів та їх рідних. Для відвідувачів була чітко організована програма  зустрічі з метою презентації навчального закладу, наших здобутків та перемог. Всі бажаючі мали змогу долучитися до творчого, навчального та виробничого процесу, відчути себе майбутнім учнем на виробничому навчанні, на уроці за професійною спрямованістю.

Навчання серед дозвілля активно організували учні та викладачі КВПУ будівництва і дизайну. За участі найактивніших учнів групи 21 за професією «Маляр. Реставратор декоративно-художніх фарбувань» під керівництво Малець Наталії Олексіївни був проведений майстер-клас зі «Змішування та підбору кольорів в інтер’єрі приміщення», «Виконання об’ємних та плоских композицій», тощо.

Малець Наталя Олексіївна та учні продемонстрували всім присутнім високу виконавську майстерність, оволодіння матеріалом та техніками виконання прийомів.

Гості-абітурієнти виявили цікавість, активно залучилися до виконання, адже  щоб залишилися враження, то краще раз спробувати, ніж побачити і почути. На згадку про наш навчальний заклад кожен учасник мав змогу забрати із собою виконану роботу.

Серію майстер-класів із залученням гостей продовжили з дисциплін «Основи кольорознавсто» та «Основи формотворення». Гості-абітурієнти спробували свої сили у змішуванні кольорів: за допомогою трьох кольорів підбирали як мінімум дванадцять; за допомогою геометричних фігур виконували плоскі композиції; спеціальним інструментом вирізали, вигинали об’ємні композиції та, ознайомившись з основними кольоровими схемами, могли відчути себе справжніми дизайнерами із кольорового оформлення інтер’єру приміщення.

Сподіваємося, що наш навчальний заклад запам’ятається тільки приємними спогадами та незабутніми враженнями.

Запрошуємо гостей  наступного разу, 17. 12. 2016 р. о 09.00, де буде ще більше майстер-класів та ще цікавіше.

 

Екскурсія до Національного музею історії України у Другій світовій війні

Четвер, 10 листопада 2016, 13:54

З нагоди відзначення 73-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників учні групи ТУ-1 разом з керівниками Косарцовою О. І. та Тереховською Л. М. 4 листопада 2016 року відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Меморіальний комплекс, який знаходиться всередині монументу «Батьківщина-мати», відзначається багатством фондового зібрання, що є одним з найбільших в Україні. Музейні колекції постійно поповнюються і налічують близько 400 тис. експонатів. Усю діяльність Національного музею історії України у Другій світовій війні спрямовано на те, щоб допомогти людям зрозуміти витоки трагедій, які несуть війни, показати шляхи їх відвернення, розкрити історичну правду про жертовність і подвиг українського народу в боротьбі проти фашизму, сприяти патріотичному вихованню громадян, зокрема молоді.

У Науково-експозиційному відділі історії бойових дій (1939–1945) учні мали змогу ознайомитися з низкою експонатів та композицій, присвячених великій трагедії ХХ століття, зокрема побачити речі, які належали жертвам Бабиного Яру, героям Другої світової війни та жителям міст, окупованих фашистськими загарбниками. Цікаво було оглянути тогочасну бойову техніку, історичну зброю та предмети символіки країн, які брали участь у війні. Учні з захопленням слухали розповіді екскурсовода та задавали ряд запитань з приводу діяльності на території України партизанського руху, жорстоких катувань дітей та трагічної долі остербайтерів, які примусово залишили Батьківщину.

Історія повсякденності, перенесення пріоритетних акцентів на пересічну людину переконують нас у тому, що війна – це не лише велика політика країн, що воюють, а насамперед – люди, яким властиві глибокі співпереживання, героїчні вчинки та трагічні помилки.

 

Ми долучились до національної єдності!

Середа, 09 листопада 2016, 13:58

Із здобуттям Україною незалежності одним із найважливіших завдань, що постало перед державою, було створення всебічних умов для розвитку і утвердження української мови як державної. Указом Президента України 1997 року було встановлено День української писемності та мови, який відзначається 9 листопада. Це свято спрямоване на підтримку рідної мови, привернення уваги світового українства до проблем української мови, її вивчення та розвиток, пропаганди і популяризації, та водночас демонстрацію її краси й багатства, літературної довершеності.  Долучитись до розвитку української мови має змогу кожний. Це і підтвердив сьогоднішній захід – радіодиктант національної єдності, до написання якого було залучене все населення України. Від найменшого школяра до найстаршого мешканця. Це свято гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадського світогляду. Адже кожен народ відбувся лише тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.

Усвідомити себе  у рідному слові, долучитися до Всеукраїнської акції  мали змогу учні та працівники  КВПУ будівництва і дизайну, які о 11:00 в приміщенні бібліотеки виявили бажання написати «Україну на зламі тисячоліть».

 

Вітаємо футбольних переможців!

Середа, 09 листопада 2016, 12:03

08 листопада 2016 року збірна команда з футболу КВПУ будівництва і дизайну взяла участь у змаганні з міні-футболу серед команд професійно-технічних навчальних закладів Солом’янського району м. Києва за підтримки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, що проходили на базі Вищого професійного училища Національного педагогічного університету М. П. Драгоманова.

Наші учні показали злагоджену техніку та характер гри, командну підтримку та професіоналізм, про що свідчить зайняте в активній боротьбі почесне перше місце серед команд-учасників.

У ході гри було визначено кращого захисника команди – Кацала Максима та кращого нападника – Реву Владислава.

Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших перемог!

Висловлюється подяка керівнику фізичного виховання Горчинському Є. П. та керівнику футбольного гуртка Вершигорі В. Д.

 

По обидва боки Бабиного Яру!

Понеділок, 07 листопада 2016, 14:21

26 жовтня 2016 року учні Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну  у рамках запланованих заходів присвячених ушануванню пам’яті трагедії Бабиного Яру та жертв геноциду відвідали сучасний мультимедійний проект «По обидва боки Бабиного Яру» 75-й річниці трагедії Бабиного Яру присвячується… учні мали змогу узагальнити приголомшиві історичні факти, почути нові доводи істориків про єврейські громади до початку Другої світової війни, трагедію Бабиного Яру та боротьбу за збереження пам’яті про жертв геноциду.

«Не питай, по кому подзвін – бо він по тобі».

Їх винищували за те, що вони були іншої національності, говорили іншою мовою та мали відмінне від інших віросповідання. Їх катували ні за що ... за право бути людиною.

Жорстокість, яка не мала меж. Біль, що не забудеться.
Вранці, 29 вересня 1941 року, євреї різних куточків Києва, виконуючи наказ нацистів, прямували в район Лук’янівського кладовища. Під приводом перепису та переселення, вони йшли до місця, звідки ніколи не повернуться.

В Бабиному Яру було знищено понад 100 тисяч людей, дві третини з яких були євреями. Серед жертв трагедії є також роми, українські націоналісти, радянські підпільники...

 

Екскурсія в Ботанічний сад імені О.В.Фоміна

Вівторок, 01 листопада 2016, 13:44

06 жовтня 2016 року куратором групи Бурцевою Світланою Ігорівною  та викладачем екології Писарець Ольгою Романівною, із метою покращення навчально-виховної, а також еколого-просвітницької роботи в Київському ВПУ будівництва і дизайну, була проведена навчально-тематична екскурсія для учнів групи М-2, що навчаються за професією «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на базі Ботанічного саду імені академіка О. В. Фоміна.

Ботанічний сад імені академіка О. В. Фоміна – це один з найстаріших ботанічних садів України. Він розмістився в центрі Києва і є туристичною зеленою перлиною міста. Працею багатьох поколінь ботаніків у саду була зібрана унікальна колекція рослин різного географічного походження, яка нараховує більше 10 тисяч одиниць.

Під час екскурсії учні поповнили теоретичні знання з курсу «Основи екології», ознайомилися з колекцією оранжерейних рослин субтропічної та тропічної флори світу.

Особливу зацікавленість у відвідувачів викликали група рослин тропічної зони, а саме кавове дерево, кокосова пальма, квітучий банан карликовий, пляшкове дерево, 180-річні екземпляри пальм.

Цікава розповідь екскурсовода зосередила увагу на екологічних проблем сьогодення, пов’язаних зі зменшенням біорізноманітності нашої планети, сприяла активізації інтересу до формування нового екологічного світогляду.  Експозиція ботанічного саду є невід’ємною частиною еколого-просвітницької роботи, оскільки знайомство з різними представниками флори різних регіонів світу поповнює знання учнів з біологічної та ландшафтної різноманітності нашої планети.

 


Сторінка 1 з 17