ВІТАЄМО!

 ВІТАЄМО!

Ротко Ірина та Гнезділова Валерія 25.10.14 р. приймали участь у турнірі «Українській віночок націй» та зайняли друге місце. Так тримати, вітаємо!

  

Викладач Н. В. Кваша висловлює щиру подяку в організаційно-технічній допомозі О. М. Сидорко та В. І. Марченко.

 

 

Відгуки минулого – сльози сьогодення

 Відгуки минулого – сльози сьогодення

Однією із найбільших трагедій українського народу є голод 1932-1933 рр., заподіяний насильницькою масовою колективізацією, сталінською політикою розкуркулення, горезвісними хлібозаготівлями, «чорними дошками» і «червоним терором».

Голодомор – не історична минувшина, а глибока демографічна і духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам'ять його очевидців і жертв. Українців позбавляли Батьківщини, винищували родовід, обкрадали духовно, морили голодом, вбивали і примушували мовчати.

Занадто багато безіменних могил в Україні. Маємо згадати трагічне минуле, унеможливити духовну і соціальну руїну українського народу, повернути історичну справедливість – всенародного вшанування та увічнити пам'ять убієнних голодомором селян.

Страшним дзвоном відгукується голодомор сьогодні. Ніколи не забувається трагедія минулого. Щороку в кінці листопада Україна відзначає День пам’яті жертв голодоморів. Ця дата – спільна гірка пам'ять, незагоєна рана усіх наступних поколінь українського народу. Відходять у небуття очевидці того страхіття, але народна пам’ять про жахливий злочин не вгасає, болем пронизуючи свідомість поколінь. 

Не винятком стали заходи проведені в Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну, де з 17 до 24 листопада ушановувалась пам’ять жертв голодомору.

Відкривали пам’ятні дні скорботи учнівські стіннівки під загальною темою «Голодом вбивали нашу свободу. Не підкорені у 33-му – непереможні сьогодні». Продовжили тиждень-реквієм акцією «Запали свічку пам’яті». Експозиція, яка ґрунтовно доповнювала проведену акцію ще раз нагадала про біль у серці. Вона черговий раз наголосила, що найсвятіше серед найсвятіших – це хліб. Адже ним зустрічають гостей, проводжають у дорогу та бережуть кожну крихту, і його насильно відбирали в 1933-му.

Інші заходи такі, як: тематична експозиція в бібліотеці «Пам'ять єдина», випуск тематичної училищної газети «Читайка» приурочена Голодомору, виховні години «Україна пам’ятає» та перегляд кінофільмів «Голодомор 32-33», дали можливість  ще раз учням познайомитись із  документальними свідченнями страшної трагедії, монографіями на тему голодомору, світлинами тих років.

            Ушанувавши пам'ять минулого черговий раз підтверджує слова із народної мудрості: «Нема долі без солі, а без хліба життя».

 

Студенти святкують!

 Студенти святкують!

Міжнародний день студентів як свято встановлений 17 листопада 1946 року на Всесвітньому конгресі студентів, який відбувся в Празі, в пам’ять чеських студентів – патріотів. Звісно, це свято асоціюється з молодістю, романтикою та радістю.

В Україні 17 листопада почали святкувати як День студента з 1999 року згідно з наказом Президента України.

  

Традиції святкування ще не встановились. Для когось із 2,4 мільйонів винуватців свята, День студента – це просто новий день, для когось – просто привід зустрітися з друзями і повеселитися, а для декого – день символічного об’єднання, підвищення ролі студентства в житті країни.

Звичайно, це свято не пройшло повз Київське вище професійне училище будівництва і дизайну, де відбулось урочисте святкування Міжнародного дня студента.

Молодь училища спільними зусиллями організувало свято, де вразило всіх присутніх своєю духовно творчою атмосферою. Вони продемонстрували свої вокальні обдарування, потішили глядачів гумором, розчулили поетичними доробками. Цей захід засвідчив, що сучасний український студент – це молода людина, яка дивиться в майбутнє, пам’ятає минуле, плекає і збагачує майбутнє.

 

Спортивний тиждень баскетболу

           Спортивний тиждень баскетболу

           Спорт – це здоров’я. Підтримуючи  здоровий спосіб життя, між учнями Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну відбулися змагання із баскетболу. Стартували учасники 24 вересня 2014 року, а омріяний фініш – фінальна гра – пройшла 01 жовтня 2014 року. Осінній кубок училища був присвячений Дню працівника освіти. Своєрідним привітанням стала участь 16-ти команд – академічних груп, які напруженою боротьбою, динамічною грою та завзяттям наближалися з першого моменту до фінального свистка.

Відбулася поетапна зустріч і право лідерів-фіналістів вибороли команди груп ТУ-1, 21, 11 та 13, які 01 жовтня зустрілись у фіналі, де в напруженій боротьбі переможцями стали група 11 – І місце, Група 21 – ІІ місце, група ТУ-1 – ІІІ місце. Гравці команд продемонстрували високий клас майстерності, злагодженості, чудового розуміння гри, відміну фізичну підготовку i непорушне прагнення до перемоги, які увінчались заслуженим успіхом.

Слід зазначити, що активними учасниками, які лідирували протягом всіх ігор, були Конупер Дмитро, Малий Максим, Коломієць Дмитро та Філіпов Дмитро.

Переконані, що нинішня перемога  стане яскравою сторінкою в історії розвитку спорту нашого училища слугуватиме стимулом для учнів у подальшому  досягати найвищих вершин.

Всі учасники отримали задоволення від гри, а фіналістів привітали винагородами. Долучаємось всі до привітань теплими словами та  бажаємо вам упевненості у власних силах, наснаги та нових перемог. Нехай вас Бог шанує, а все зроблене вами повертається до вас сторицею!

 

Спорт – у нашому житті

           Традиції сивої давнини – це своєрідний місток у майбуття. Однією із таких традицій пишається Київське вище професійне училище будівництва і дизайну – «День здоров’я». І одразу пригадуються слова М. Г. Чижевського: «Не дурницю робили греки, що цікавились так гаряче корисними для здоров’я фізичними розвагами. Їхні Олімпійські ігри були видовищем розумнішим і кращим наших цирків». Із метою виховання олімпійського духу були проведені спортивні змагання до дня Спорту, пам’ятної дати 11.09.14.

        Учасники випробували себе та показали загартованість, стійкість, кмітливість. Підтвердило перше випробування, яке і сприяло успішному старту, - це «Привітання команд»: назва команди, девіз та форми учасників.

Не оминулась увагою болюча тема «Єдності України», адже в кожної команди, особливо в першому конкурсі, «червоною ниткою» пронизувала патріотизмом, незламністю, стійкою вірою у майбутнє. Яскравим прикладом цього були стіннівки, емблеми, девізи, наприклад: «Незалежні», «Ми українці», «Патріот» тощо. Вирізнявся серед інших актуальністю та підготовленістю девіз команди «Патріот»:

«Я-Киевлянин», «Я-Киянин»,

«Я - горожанин», «Я - міський»,

«Львівянин він», а «он - кримчанин»,

«А я такой, а «він такий»,

«Я не делю друзей, і «друзів»,

«Но не люблю брехню і «ложь»,

«Не подчиняюсь, не корюсь»,

«Чужого не чіпай» - «Не трожь!»,

«Люблю Отчизну» - «Батьківщину»,

«Тут все моє» - «Здесь всё моё», 

якщо треба – то загину  і «погибну за неё».

 «Пойми же, друг мой, право слово,

Їй Богу, розумій мене: «Два языка», «дві різні мови»,

«А серце, серце – лиш одне».

          Зарядившись позитивними емоціями, подолавши першу перешкоду омріяного фінішу, виявивши всі свої театральні здібності і перейшли до першої естафети «Шиномонтаж», де участь узяли шість учнів. Показавши свою стриманість, силу та кмітливість першою перетнула фінішну пряму команди групи М-1 – «Комета».  Не гірший результат показали команди «Улыбка», «Редбул» та «Патріот».

Отримавши задоволення від участі в змаганні, зібравшись духом учасники стартували в наступній естафеті – «Турпохід». Справжніми туристами виявились команди «Комета», «Бетмен», «Нонстоп».

Кульмінаційним моментом змагання стали виголошення результатів. Трійку призерів склали команди «Комета», «Бетмен» та «Редбул», відповідно посівши перше, друге та третє місця. Трійка призерів, показавши власну стриманість, кмітливість, непереможність заслужено отримали винагороди. Але найбільшу винагороду, яку отримав кожен із учасників змагання – це здоров’я – найбільший скарб у житті.

Безцінний скарб, що ми здоров’ям звемо, 

Із юних літ нам треба берегти,

Адже нічого більше нам не треба,

           Щоб тільки всі були здорові ми.

 

1 вересня - День знань

           1 вересня  КВПУ будівництва і дизайну радо вітало учнів, батьків та педагогів з Днем знань. На спортивному комплексі відбулася урочиста лінійка з нагоди Першого вересня. Адміністрація та директор училища привітали молодих спеціалістів та новоприйнятих працівників з їхнім першим уроком у Київському вищому професійному училищі будівництва та дизайну. В нашому училищі багато учнів, які є прикладом для наслідування, їхні заслуги  не залишилися непомітними. Найкращих учнів було відзначено грамотами.

   

          На святковій лінійці  хвилиною мовчання вшановано пам'ять усіх загиблих воїнів, які віддали життя, у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави.

  

 

Перший урок

          Новий навчальний рік у КВПУ будівництва і дизайну розпочався з проведення уроку, присвяченого темі: "Україна – єдина країна". Метою уроку було формування в учнів розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу, незалежної, демократичної та заможної держави. 

Урок був спрямований на утвердження єдності України, нероздільності її території та народу. У ході уроку увагу дітей було акцентовано на тому, що Крим і Донбас – це Україна, що люди, які мешкають на цих територіях, – громадяни України.

          Під час проведення уроку були використані елементи державної символіки в одязі учнів, використано національне вбрання.

          Викладачі  звернулися до подій минулого та сьогодення, що засвідчило прагнення українського народу до вільного, щасливого, заможного життя. Також оголошено хвилину мовчання з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні, воїнів та інших загиблих у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави.

 


Сторінка 1 з 10