Юні благодійники…!

Щороку, напередодні зимових свят,  у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну проходять  культурно-масові заходи.

Метою цих заходів є долучення молоді до  проблем дітей сиріт та інвалідів.

У рамках цих заходів була проведена благодійна ярмарка на тему «Подаруй дитині частинку душі!», в якій взяли участь всі групи училища.

 Учні  мали можливість відчути себе справжніми «підприємцями», вони самостійно визначали  асортимент продукції та майбутні доходи, які вони очікували  отримати після продажу своїх товарів. Фойє училища наповнила атмосфера свята, справжньої української ярмарки з усіма традиціями та звичаями.

Учні широко пропонували свою продукцію для того щоб зібрати кошти для знедолених діток.

 До асортименту товарів ввійшла велика кількість страв, власноруч приготованих студентами: запашні пиріжки, тортики, налисники, желе, піца, різноманітні солодощі та ще багато смачного…

Всі учасники ярмарки дуже добре попрацювали, приклали багато зусиль та старань.

Зібрані кошти від продажу, учні на свято Святого Миколая відвезуть до дитячого будинку, де привітають діток з Новорічними святами та розділять разом з ними крихітку радості.

 

 

Тиждень суспільно-філологічних дисциплін

Змістовно та весело пройшов тиждень суспільно-філологічних дисциплін у Київському вищому професійному училищі будівництва та дизайну.

Традиційно він почався конкурсом стіннівок до Дня української писемності та мови, де учні проявили свою обізнаність та креативність у змістовому наповненні. Наступною сходинкою у продовженні тематики писемності стало написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності – 9 листопада. Частинкою єдності поділилися як учні так і викладачі. Приємно те, що наше училище вже вкотре бере участь у цій акції.

За результатами робіт були визначені ІІІ призові місця і учні отримали приємні подарунки.

Крокуємо далі! 10.11. 15 викладачі Корнієнко Світлана Володимирівна та Панасюк Юлія Юріївна організували екскурсію до Національного музею історії України з учнями групи № 12 та № 25. Основна увага учнів під час екскурсії була прикута до відділу розвитку української та світової писемності. Як же не згадати слова класика Т. Шевченка: «Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь». Своє шануємо і чожому научаємося. Про це свідчить  конкурс  з англійської мови «Happy English Fest», який провела Гарнеда Стелла Ігорівна між учнями І та ІІ курсу, де кожен проявив свої ґрунтовні знання з історії Великобританії та Королівської сім′ї.

Наступними сходинками тижневика став щорічний «Інтелектуальний марафон серед учнів І курсу», який проходив 11.11.15 року викладачем української мови та літератури Кубишта М. В., де найкмітливіші учні виборювали перемогу своїми знаннями. Цього року перемогла група      № 16, ІІ місце розділили між собою 13 та 15 групи, ІІІ місце – 11 група.

Кульмінаційним моментом заходів був літературний вечір «Любові Всевишній присвячується», який проходив 13.11.15 під чуйним керівництвом викладачів-філологів долучивши до нього учнів різних груп. Кожен учасник зміг продекламувати як авторські рядки видатних поетів, заспівати  та потанцювати.

Фіналом тижневика став благодійний ярмарок «Подаруй дитині частинку душі», який проходив 14.11.15, уході якого учні кожної групи, продавши домашні смаколики, зібрали кошти для дитячого будинку. Особлива подяка адміністрації училища , організаторам ярмарки – Гарнеді Стеллі Ігорівні та Кубишті Марії Віталіївні, керівникам групи та учням, які не залишилися байдужими.

 

Проведення предметного тижня «Менеджменту та маркетингу»

З 02 листопада до 06 листопада у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну проходив предметний тиждень економічного спрямування.

Цьогоріч він незвичайним, адже заплановано безліч заходів. На плановому засіданні МЦК було розглянуто та затверджено зміст заходів, присвячених проведенню тижня.

Кожного дня цього тижня згідно графіка проходили заплановані заходи.

Так, тиждень розпочався оголошенням конкурсу стіннівок, та захоплюючим квестом «У пошуках скарбів»

У рамках тижня був проведений тренінг на тему конфліктності. Учні та гості мали змогу визначитися наскільки вони конфліктні особистості та сформулювати власне визначення конфлікту. Також мали нагоду повпражнятися у вмінні представити себе та асоціацій свого настрою.

Викладач Косарцова Олена Іванівна провела з групами 15 та 16 вікторину на тему «Маркетинг та сучасне життя»

Продовжили тижневик учні 15 групи у рамках відкритого уроку з предмету «Планування, організація і технологія управління персоналом підприємства», самостійно підготувавши пакет документів для прийому на роботу, спробували влаштуватись на вакантну посаду. По завершенні ділової гри присутні та учасники змогли дати один одному цінні рекомендації щодо проходження співбесіди.

У приміщенні бібліотеки училища пройшов відкритий мікрофон на тему: «Відомі постаті світової економіки, перспективи професії», де учні, що навчаються за професіями «Адміністратор», «Агент з постачання», «Діловод» презентували свої роботи.

У п’ятницю учні мали змогу переглянути тематичні відео в рамках кінолекторію, що було надзвичайно пізнавальним.

У цей же день переможці квесту все ж таки отримали свій скарб – яскравий та солодкий

Члени МЦК та їх підлеглі довели, що вміють не лише навчатися та підіймати серйозні теми, але і розважати та жартувати: предметний тиждень завершився розважально-гумористичним концертом «Увага! Адміністратори розважають»

Кращі учні та групи-переможці були нагороджені почесними грамотами. Найкмітливішими в різноманітних заходах стали: група 15, група 16, Комісаренко Ірина (учениця гр. 15), Чорна Вікторія (група 15), Чернікова Аліна (група 24), Гнезділова Валерія (група 24), Загребельна Анна (група 25).

Вітаємо найкмітливіших!

 

Правове виховання

Учні Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну активно долучаються до правового виховання. Підтвердженням цього є те, що учні групи ТУ-2 5 листопада 2015 року відвідали інтерактивну лекцію на тему: «Запобігання проявам насильства в сім′ї та торгівля людьми» за участю представників Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ля Стра - Україна». Основною метою – було підвищення рівня обізнаності учнівської молоді щодо сучасних проявів насильства та торгівлі людьми. Вони мали змогу прослухати матеріали із-за пропонованої теми за наступними актуальними питаннями: поняття насильства в сім’ї, його види, причини та прояви; національне законодавство: масштаби, проблеми та стереотипи; установи, до яких потрібно звертатися у випадку насильства в сім’ї.

Спостерігаючи за вихованцями, можна говорити про зацікавленість запропонованим матеріалом та активну життєву позицію щодо протидії  насильству в сім′ї та торгівля людьми. Про це свідчать запитання та участь в обговоренні.

 

Знайомство з професією

28.10.2015 р відповідно до навчальних планів і  програм з  виробничого навчання згідно теми: «Екскурсія на виробництво» та  з  метою  ознайомлення застосування  професії  «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж», «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування»,  учні групи №12, відвідали музей «Київенерго»,  що знаходиться за адресою м. Київ вул. Жилянська 83/53.

Екскурсію музеєм  провів досвідчений лектор, автор серії книг «Крізь роки….спадщина енергетики», Володимир Олександрович Циганенко, який розповів історію підприємства, його структуру та основні напрямки розвитку. Учні були ознайомлена з роботою кожного підрозділу та особливостями  праці. Увага майбутніх «Електриків» була прикута до стендів історії розвитку енергетики в Україні, зокрема вони цікавилися підходами до управління мережами, формуванням розвитку мереж.

Компанія постійно вдосконалюється, покращує обслуговування користувачів електроенергією, розширює задоволення навантажень в зв’язку з будівництвом житлового комплексу м. Києва, щоб максимально задовольнити потреби споживачів.

 

Історія

Без минулого немає майбутнього! Сходинками історії пройшли учні нашого навчального закладу, які взяли участь у заходах проведених   Національним музеєм історії України у Другій світовій війні. Учні мали можливість відвідати експозиції, побачити техніку військового призначення, зброю та порівняти минулість і сучасність.

За для вшанування історичних подій наші учні Білан Євген та Ануфрієв Лев активно взяли участь в історичному квесті «Звитяжними дорогами минулої війни», який був присвячений  Дню партизанської слави та 70-річчю закінчення Другої світової війни. Проявивши активність, наполегливість та знання, відстоявши звання та гідність нашого навчального закладу учні зайняли ІІ призове місце.

Щиро вітаємо наших переможців!