Image One Image Two Image Three Image Four Image Five Image Six

Випускний групи 2М-1

П'ятниця, 12 лютого 2016, 17:43

Сьогодні свято в КВПУ будівництва і дизайну. Настала важлива і хвилююча мить  для групи 2М-1, яку вони чекали з нетерпінням. Диплом молодшого спеціаліста – так називається документ, який вони сьогодні отримали. Багато зусиль доклали учні, батьки, педагоги, щоб відбулася ця подія.

12.02.2016 р. групи 2М-1 переступила поріг у доросле життя, прощаючись із навчальним закладом линули щирі слова вдячності. Адже позаду повчальні слова керівника групи, хвилюючі моменти іспитів, заліків, тематичних робіт та цікаві пари. Попереду відкрита  широка дорога можливостей, випробувань, втілення нових мрій і поривань.

Випускник! Буде важко – кріпись!

Буде гірко – не плач!

Випускник! Буде вітер – не гнись!

Не уникнуть невдач.

Випускник! Якщо сльози – утрись!

Випускник! Якщо страшно – держись!

Випускник! Знай: життя треба жить!

Більше фото:     

В добру путь і світлої дороги вам, випускники!

 

Тиждень інформаційних технологій

П'ятниця, 12 лютого 2016, 15:41

З метою зацікавлення учнів до обраної професії та урізноманітнення форм і методів навчання з 01.02.2016 по 05.02.2016 р. у Київському вищому професійному училищі будівництва та дизайну пройшов тиждень інформаційних технологій.

Розпочався тиждень конкурсом стіннівок та творчих робіт, у яких учні проявили свою креативність, творчість, обізнаність та рівень свого навчання.

Переможцем конкурсу стіннівок стала група 23, а переможцем конкурсу творчих робіт став Блінов Георгій, учень 13 групи.

 

Також, 1 лютого, викладачем інформаційних технологій Сидорко О.М. у групі 13, було проведено позароучний захід «Інфоманія».  Захід захопив не тільки учасників, але й глядачів та журі. Всі учасники заходу отримали велике задоволення та гарний настрій від участі.

2 лютого, майстром виробничого навчання Лабоженко Л.В., було організовано та проведено захід Брейн – ринг між учнями групи 23. Боротьбу організували окремо  команди дівчат та хлопців. Перемогу отримала команда дівчат.

Також в цей день було проведено загальноучилищний фаховий конкурс за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Першість якого виборов учень 33 групи Тимофєєв Максим.

Далі тиждень продовжився позаурочним заходом – вікториною з інформатики, де змагались учні 23 та 13 групи, який підготувала та провела майстер виробничого навчання Гринь Т.М. Перемогла дружба та гарний настрій.

4 лютого тиждень продовжився інтелектуально-розважальною грою між командами двох груп 13 та 23 «Калейдоскоп», який був проведений викладачем інформатики Дубиною О.М. Учні, журі та глядачі отримали масу задоволення, вражень та гарний настрій. Захід отримав схвальні відгуки.

Закінчився тиждень підведенням підсумків на загальноучилищній лінійці та нагородженням переможців.

Більше фото:     

 

Зустрічали військовослужбовців Національної гвардії України

Понеділок, 18 січня 2016, 15:02

18 січня 2016 року на виконання указу Президента України від 13.10.2015 р. № 580 «Про стратегію патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» відбулася зустріч з військовослужбовцями Національної гвардії України під керівництвом підполковника Рибака Сергія Миколайовича, начальника відділу інформаційно-психологічної служби Національної гвардії України. Змістовний та пізнавальний урок отримали учні з військової підготовки та загального розвитку на тему: «Роль національної гвардії України в захисті державного суверенітету та безпеки громадян».  Учні мали змогу заочно ознайомитися із специфікою роботи Національної гвардії України: механізмом військової підготовки, різновидами збройного забезпечення тощо. Захоплююча розповідь гостей супроводжувалась цікавим, патріотичним  відео, яке висвітлювало основні завдання Національної гвардії України. Кульмінаційним моментом зустрічі відбувся перегляд відео про життя на території Донецької і Луганської області, де проходить антитерористична операція. Ці фрагменти не можливо переглядати без сліз.

Приємним моментом зустрічі  стали подарунки художньої літератури історичного і патріотичного спрямування для бібліотеки та спортивного інвентарю.

 

Зимова казка

Зимова казка

Учні Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну 25 грудня 2015 року  відвідали Святковий гала-концерт та прем’єру балету «Зимова казка» у виконанні учнів та студентів Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря у приміщенні Національної опери України.

Наші вихованці мали змогу поринути у світ фантастичного танцю та  казкового настрою, переглянувши фрагменти з композицій «Шах і Мат», «Марна пересторога», «Золота доба», «Лебедине озеро», «Коштовності», «Метелиця», «Лускунчик» та інші.

Завершальним кульмінаційним моментом був фрагмент із «Зимової казки». Постанова Олександра Нестерова та мотивами хореографії П. П. Вірського.

Діти отримали море позитивних емоцій та долучилися до балетно-музичного мистецтва, поринувши у казковий світ.

 

Тиждень суспільно-філологічних дисциплін

Змістовно та весело пройшов тиждень суспільно-філологічних дисциплін у Київському вищому професійному училищі будівництва та дизайну.

Традиційно він почався конкурсом стіннівок до Дня української писемності та мови, де учні проявили свою обізнаність та креативність у змістовому наповненні. Наступною сходинкою у продовженні тематики писемності стало написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності – 9 листопада. Частинкою єдності поділилися як учні так і викладачі. Приємно те, що наше училище вже вкотре бере участь у цій акції.

За результатами робіт були визначені ІІІ призові місця і учні отримали приємні подарунки.

Крокуємо далі! 10.11. 15 викладачі Корнієнко Світлана Володимирівна та Панасюк Юлія Юріївна організували екскурсію до Національного музею історії України з учнями групи № 12 та № 25. Основна увага учнів під час екскурсії була прикута до відділу розвитку української та світової писемності. Як же не згадати слова класика Т. Шевченка: «Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь». Своє шануємо і чожому научаємося. Про це свідчить  конкурс  з англійської мови «Happy English Fest», який провела Гарнеда Стелла Ігорівна між учнями І та ІІ курсу, де кожен проявив свої ґрунтовні знання з історії Великобританії та Королівської сім′ї.

Наступними сходинками тижневика став щорічний «Інтелектуальний марафон серед учнів І курсу», який проходив 11.11.15 року викладачем української мови та літератури Кубишта М. В., де найкмітливіші учні виборювали перемогу своїми знаннями. Цього року перемогла група      № 16, ІІ місце розділили між собою 13 та 15 групи, ІІІ місце – 11 група.

Кульмінаційним моментом заходів був літературний вечір «Любові Всевишній присвячується», який проходив 13.11.15 під чуйним керівництвом викладачів-філологів долучивши до нього учнів різних груп. Кожен учасник зміг продекламувати як авторські рядки видатних поетів, заспівати  та потанцювати.

Фіналом тижневика став благодійний ярмарок «Подаруй дитині частинку душі», який проходив 14.11.15, уході якого учні кожної групи, продавши домашні смаколики, зібрали кошти для дитячого будинку. Особлива подяка адміністрації училища , організаторам ярмарки – Гарнеді Стеллі Ігорівні та Кубишті Марії Віталіївні, керівникам групи та учням, які не залишилися байдужими.

 

Проведення предметного тижня «Менеджменту та маркетингу»

З 02 листопада до 06 листопада у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну проходив предметний тиждень економічного спрямування.

Цьогоріч він незвичайним, адже заплановано безліч заходів. На плановому засіданні МЦК було розглянуто та затверджено зміст заходів, присвячених проведенню тижня.

Кожного дня цього тижня згідно графіка проходили заплановані заходи.

Так, тиждень розпочався оголошенням конкурсу стіннівок, та захоплюючим квестом «У пошуках скарбів»

У рамках тижня був проведений тренінг на тему конфліктності. Учні та гості мали змогу визначитися наскільки вони конфліктні особистості та сформулювати власне визначення конфлікту. Також мали нагоду повпражнятися у вмінні представити себе та асоціацій свого настрою.

Викладач Косарцова Олена Іванівна провела з групами 15 та 16 вікторину на тему «Маркетинг та сучасне життя»

Продовжили тижневик учні 15 групи у рамках відкритого уроку з предмету «Планування, організація і технологія управління персоналом підприємства», самостійно підготувавши пакет документів для прийому на роботу, спробували влаштуватись на вакантну посаду. По завершенні ділової гри присутні та учасники змогли дати один одному цінні рекомендації щодо проходження співбесіди.

У приміщенні бібліотеки училища пройшов відкритий мікрофон на тему: «Відомі постаті світової економіки, перспективи професії», де учні, що навчаються за професіями «Адміністратор», «Агент з постачання», «Діловод» презентували свої роботи.