Екскурсія до пивоварного заводу Carlsberg Ukraine

Четвер, 09 березня 2017, 11:53

Цього разу учні груп Е-1 та 2Е-1 мали можливість побачити практичне засвоєння вимог охорони праці на підприємстві та оволодіти знаннями щодо сучасних технологій перебуваючи на захоплюючій екскурсії до Київського пивоварного заводу Carlsberg Ukraine. Київський пивоварний завод Carlsberg Ukraine — підприємство харчової промисловості України, зайняте у сфері виробництва та збуту продукції броварства.

На Київському заводі впроваджені і успішно функціонують система менеджменту якості ISO 9001:2008, система менеджменту навколишнього середовища ISO 14001:2004, системи менеджменту безпеки харчових продуктів ISO 22000:2005 (включаючи систему НАССР).

Учні КВПУ будівництва і дизайну мали можливість на власні очі побачити європейські технології виробництва продуктів броварництва, оцінити рівень захисту працівників підприємства від небезпек. Особливо учні були вражені від сучасних систем енергопостачання та управління процесами в цехах заводу.

 

Навчання в поєднанні з міжнародним досвідом

Середа, 08 березня 2017, 18:37

На виконання листа Департаменту професійної освіти МОНУ від 21.02.2017 р. № 3-116, розпорядження Управління професійної освіти від 20.02. 2017 р. № 21 з метою ознайомлення з сучасними технологіями, матеріалами та будівельному ринку України, проведення профорієнтаційних заходів та розширення співпраці з роботодавцями у підготовці кваліфікованих робітників, учні та працівники Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну взяли участь у ХХІ Міжнародній будівельній та інтер’єрній виставці України.

У період з 01 до 03 березня 2017 року для учнів будівельного профілю навчання були організовані ознайомлювальні екскурсії, в ході яких вихованці мали змогу ознайомитися із новітніми досягненнями будівельної галузі не тільки України, а й інших держав.

Досягнення навчального закладу на рівні європеїзації освіти також були представлені на виставці. Працівники Самойлик І. М. та Ролько М. В. презентували навчальний заклад українським та міжнародним підприємствам.

 

 

Екскурсія учнів групи Е-1

Середа, 22 лютого 2017, 08:27

17 лютого 2017 року учні групи Е-1 разом з викладачем Н. В. Квашою відвідали ті місця столиці, де минуле переплітається з майбутнім, де все ще продовжує невтомно вражати наша культурна спадщина…

 

Прощання з училищем

П'ятниця, 10 лютого 2017, 15:26

У стінах КВПУ будівництва і дизайну настало свято, якого немає в жодному календарі – довгоочікуваний випускний для учнів груп 2М-1 та 2М-2, адже саме сьогодні в останнє переступили поріг навчального закладу учні, а завтра вже випускники.

Настала важлива і хвилююча мить, яку чекали учні та батьки. Омріяний диплом – відкриває дорогу в майбуття. Багато часу промайнуло від Першого до останнього дзвінка. Великі зусилля доклали учні, батьки, педагоги, щоб відбулася ця подія.

Випускники переступила поріг у доросле життя, прощаючись із навчальним закладом линули щирі слова вдячності. Адже позаду повчальні слова керівника групи, хвилюючі моменти іспитів, заліків, тематичних робіт та цікаві пари. Попереду відкрита  широка дорога можливостей, випробувань, втілення нових мрій і поривань.

В добру путь і світлої дороги вам, випускники!

Більше фото:   

 

Тиждень за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»

П'ятниця, 10 лютого 2017, 15:21

З метою заохочення учнів до обраної професії, розвитку творчого мислення учнів, впровадження інноваційних форм та методів навчання з 01.02.2017 по 10.02.2017 в училищі пройшов  фаховий тиждень за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». У рамках тижня було проведено цікаві конкурси та позаурочні заходи.  Учні  груп 14, 23, 33 брали активну участь  та виявляли свої знання, уміння, навички, креативність, ерудованість.

Активність учнів свідчила про цікавість та ґрунтовність з організованих заходів членами методичної комісії «Інформаційних технологій»: викладачем Сидорко О. М., викладачем Дубиною О. М., майстром в/н Гринь Т. М., майстром в/н Трусовою Ю. В. Усі заходи  пройшли на високому рівні та отримали схвальні відгуки колег та дітей.

Підведення підсумків по фаховому тижню завершилось на загальноучилищній лінійці, де переможці та активні учні були нагородженні солодкими подарунками та грамотами.

 

Чорнобиль – біль сучасного

П'ятниця, 10 лютого 2017, 15:09

03.02.2017 року учні груп Е-1 спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 2Е-1 спеціальності «Обслуговування електротехнічного обладнання і автоматичного устаткування будівель і споруд» КВПУ будівництва і дизайну відвідали Національний музей Чорнобилю.

Для унів основною метою екскурсії було зрозуміти особливості отримання електроенергії в атомних станціях, дізнатися про найбільшу в історії атомної енергетики техногенну катастрофу та ознайомитись із наслідками техногенної катастрофи для всього українського народу.

В Національному музеї Чорнобиля учні детально ознайомилися з  документальними експонати, що дозволяють здійснити мандрівку у часі і потрапити у квітень 1986 року. Це дозволило зануритись в атмосферу техногенної трагедії на ЧАЕС.

Експонати музею дають змогу побачити процеси отримання електричної енергії з використанням атомних реакторів типу ВВЄР-1000.

На діаграмі учні мали можливість побачити момент виникнення аварії та пережити події жахливої ночі 26 квітня 1986 року, яка докорінно змінила долі мільйонів.

Під час проведення екскурсії учні дізнались про особливості проведення робіт по ліквідації наслідків аварійної ситуації на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, що призвела до техногенної катастрофи на території України.

Експозиція музею, що стосується переселення мешканців прилеглої до ЧАЕС території вражає своєю глибиною. Особливо зворушила добірка фотографій людей в момент евакуації, біль від вимушеного переїзду пройняла серця учнів співчуттям та страшним розумінням незворотного, трагічного переселення.

Широко представлені документи, що стосуються виявлення зони забруднення та шляхів розповсюдження радіоактивної хмари по земній кулі. Вражають своєю жорстокістю дії керівників країни, що приховували реальні події від цілого світу.

Учні були вражені героїзмом людей, що приймали участь у ліквідації наслідків аварії. Особливу шану висловлювали пожежникам, які першими прибули на боротьбу із «мирним атомом», що вийшов з-під контролю. Вразив героїзм працівників вугільнодобувної галузі, які зробили здавалось би неможливе – прорити тунель під зруйнованим реактором та унеможливити забруднення грантових вод радіоактивними речовинами.

Учні особливо перейнялись співчуттям до юнаків, що на момент аварії проходили строкову службу у збройних силах та після аварії на ЧАЕС вручну без належних засобів захисту звільняли кришу реактора від радіоактивних частинок графітових стрижнів.

В цілому експозиція різнопланова дає змогу ознайомитись та оцінити негативний вплив атомної енергетики на молоде квітуче місто енергетиків – Прип’ять та навколишні села, на флору та фауну поліського краю. Трагічні наслідки, до яких призводять порушення вимог безпечного ведення робіт.

В одному із залів музею екскурсанти мали можливість побачити реальну кришку атомного реактора, що унеможливлює викид радіоактивних речовин в навколишнє середовище та ознайомитись із особистими речами мешканців зони відчуження.

Біля входу до Національного музею Чорнобиля розташовано раритетні екземпляри авто техніки, які приймали участь у ліквідації наслідків техногенної катастрофи.

Учні одержали масу знань та емоцій…

 

«Праця людини – окраса і слава, праця людини – безсмертя її»

Середа, 01 лютого 2017, 12:13

З метою ознайомлення з робочими місцями адміністраторів на виробництві учні групи ТУ-1 разом з майстром Л. М. Тереховською 27 січня 2017 року відвідали головне поштове відділення країни Головпоштамт, яке знаходиться в м. Київ на Майдані Незалежності.

Під час екскурсії учні мали змогу не лише ознайомитися з специфікою організації роботи установи, але й самим спробувати виконати ряд операцій, які щодня здійснюють працівники поштового зв’язку. Кожен зміг самостійно відправити рекомендованого листа з оголошеною цінністю, зробити грошовий переказ по Україні та поза її межами, відправити посилку та бандероль, оформити сплату комунальних платежів, зробити підписку на газету та журнал. Учні отримали велике задоволення від прослуханої лекції про значний об’єм послуг поштового зв’язку, які Украпоштамп надає навіть у найвіддаленіших куточках України.

Укрпошта сьогодні – це понад 13 тисяч поштових відділень по всій території країни, з них близько 10 тисяч – у сільській місцевості, які надають більше ніж 50 послуг для населення – це фінансові послуги, пересилка, передплата періодичних видань, доставка пенсій та грошових виплат, кур’єрська доставка та багато інших супутніх послуг.

Пошту можна назвати одним з основних джерел зв'язку, вона з'явилася раніше телеграфу, телефону та Інтернету. Вона об'єднала різні міста, села та країни. Багато людей і сьогодні воліють користуватися послугами саме пошти, щоб не втрачати можливості отримувати оригінальні листи з живим підписом.

 


Сторінка 1 з 19