Спортивний тиждень баскетболу

           Спортивний тиждень баскетболу

           Спорт – це здоров’я. Підтримуючи  здоровий спосіб життя, між учнями Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну відбулися змагання із баскетболу. Стартували учасники 24 вересня 2014 року, а омріяний фініш – фінальна гра – пройшла 01 жовтня 2014 року. Осінній кубок училища був присвячений Дню працівника освіти. Своєрідним привітанням стала участь 16-ти команд – академічних груп, які напруженою боротьбою, динамічною грою та завзяттям наближалися з першого моменту до фінального свистка.

Відбулася поетапна зустріч і право лідерів-фіналістів вибороли команди груп ТУ-1, 21, 11 та 13, які 01 жовтня зустрілись у фіналі, де в напруженій боротьбі переможцями стали група 11 – І місце, Група 21 – ІІ місце, група ТУ-1 – ІІІ місце. Гравці команд продемонстрували високий клас майстерності, злагодженості, чудового розуміння гри, відміну фізичну підготовку i непорушне прагнення до перемоги, які увінчались заслуженим успіхом.

Слід зазначити, що активними учасниками, які лідирували протягом всіх ігор, були Конупер Дмитро, Малий Максим, Коломієць Дмитро та Філіпов Дмитро.

Переконані, що нинішня перемога  стане яскравою сторінкою в історії розвитку спорту нашого училища слугуватиме стимулом для учнів у подальшому  досягати найвищих вершин.

Всі учасники отримали задоволення від гри, а фіналістів привітали винагородами. Долучаємось всі до привітань теплими словами та  бажаємо вам упевненості у власних силах, наснаги та нових перемог. Нехай вас Бог шанує, а все зроблене вами повертається до вас сторицею!

 

Спорт – у нашому житті

           Традиції сивої давнини – це своєрідний місток у майбуття. Однією із таких традицій пишається Київське вище професійне училище будівництва і дизайну – «День здоров’я». І одразу пригадуються слова М. Г. Чижевського: «Не дурницю робили греки, що цікавились так гаряче корисними для здоров’я фізичними розвагами. Їхні Олімпійські ігри були видовищем розумнішим і кращим наших цирків». Із метою виховання олімпійського духу були проведені спортивні змагання до дня Спорту, пам’ятної дати 11.09.14.

        Учасники випробували себе та показали загартованість, стійкість, кмітливість. Підтвердило перше випробування, яке і сприяло успішному старту, - це «Привітання команд»: назва команди, девіз та форми учасників.

Не оминулась увагою болюча тема «Єдності України», адже в кожної команди, особливо в першому конкурсі, «червоною ниткою» пронизувала патріотизмом, незламністю, стійкою вірою у майбутнє. Яскравим прикладом цього були стіннівки, емблеми, девізи, наприклад: «Незалежні», «Ми українці», «Патріот» тощо. Вирізнявся серед інших актуальністю та підготовленістю девіз команди «Патріот»:

«Я-Киевлянин», «Я-Киянин»,

«Я - горожанин», «Я - міський»,

«Львівянин він», а «он - кримчанин»,

«А я такой, а «він такий»,

«Я не делю друзей, і «друзів»,

«Но не люблю брехню і «ложь»,

«Не подчиняюсь, не корюсь»,

«Чужого не чіпай» - «Не трожь!»,

«Люблю Отчизну» - «Батьківщину»,

«Тут все моє» - «Здесь всё моё», 

якщо треба – то загину  і «погибну за неё».

 «Пойми же, друг мой, право слово,

Їй Богу, розумій мене: «Два языка», «дві різні мови»,

«А серце, серце – лиш одне».

          Зарядившись позитивними емоціями, подолавши першу перешкоду омріяного фінішу, виявивши всі свої театральні здібності і перейшли до першої естафети «Шиномонтаж», де участь узяли шість учнів. Показавши свою стриманість, силу та кмітливість першою перетнула фінішну пряму команди групи М-1 – «Комета».  Не гірший результат показали команди «Улыбка», «Редбул» та «Патріот».

Отримавши задоволення від участі в змаганні, зібравшись духом учасники стартували в наступній естафеті – «Турпохід». Справжніми туристами виявились команди «Комета», «Бетмен», «Нонстоп».

Кульмінаційним моментом змагання стали виголошення результатів. Трійку призерів склали команди «Комета», «Бетмен» та «Редбул», відповідно посівши перше, друге та третє місця. Трійка призерів, показавши власну стриманість, кмітливість, непереможність заслужено отримали винагороди. Але найбільшу винагороду, яку отримав кожен із учасників змагання – це здоров’я – найбільший скарб у житті.

Безцінний скарб, що ми здоров’ям звемо, 

Із юних літ нам треба берегти,

Адже нічого більше нам не треба,

           Щоб тільки всі були здорові ми.

 

1 вересня - День знань

           1 вересня  КВПУ будівництва і дизайну радо вітало учнів, батьків та педагогів з Днем знань. На спортивному комплексі відбулася урочиста лінійка з нагоди Першого вересня. Адміністрація та директор училища привітали молодих спеціалістів та новоприйнятих працівників з їхнім першим уроком у Київському вищому професійному училищі будівництва та дизайну. В нашому училищі багато учнів, які є прикладом для наслідування, їхні заслуги  не залишилися непомітними. Найкращих учнів було відзначено грамотами.

   

          На святковій лінійці  хвилиною мовчання вшановано пам'ять усіх загиблих воїнів, які віддали життя, у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави.

  

 

Перший урок

          Новий навчальний рік у КВПУ будівництва і дизайну розпочався з проведення уроку, присвяченого темі: "Україна – єдина країна". Метою уроку було формування в учнів розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу, незалежної, демократичної та заможної держави. 

Урок був спрямований на утвердження єдності України, нероздільності її території та народу. У ході уроку увагу дітей було акцентовано на тому, що Крим і Донбас – це Україна, що люди, які мешкають на цих територіях, – громадяни України.

          Під час проведення уроку були використані елементи державної символіки в одязі учнів, використано національне вбрання.

          Викладачі  звернулися до подій минулого та сьогодення, що засвідчило прагнення українського народу до вільного, щасливого, заможного життя. Також оголошено хвилину мовчання з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні, воїнів та інших загиблих у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави.

 

Учнівське самоврядування

Про розвиток учнівського самоврядування в КВПУ будівництва і дизайну.

Одним із основних завдань органів управління системою професійно-технічної освіти (Закону України „Про професійно-технічну освіту”) є сприяння розвитку самоврядування у навчальних закладах, активізація молодіжного руху за здоровий спосіб життя та поширення кращого досвіду з профілактики запобігання негативним проявам серед дітей і молоді.

Актуальність учнівського самоврядування зумовлена необхідністю виховання особистості, яка володіє не тільки певною сумою знань, умінь та навичок, але й має здатність активно включатися у демократичні процеси, що відбуваються в нашій країні.

 Учнівське самоврядування є універсальною формою активності учнів, яку можна з однаковим успіхом вважати, як засобом життя учнівського колективу, так і прикладом творчої самореалізації особистості. Самоврядування забезпечує участь учнів у різноплановій, різноманітній та глибоко змістовній роботі навчального закладу, притягує їх до управління справами колективу, допомагає їм зрозуміти свої права та обов’язки, формує у них почуття керівника спочатку у групі, а потім в училищі, місті, державі.    

Рада учнівського самоврядування створена і діє на принципах добровільності і гласності, гуманізму, демократичності, зорієнтованості на позитивні соціальні дії, самостійності, рівноправності його членів.

         Рада керується у своїй діяльності Конституцією України, Конвенцією ООН про права дитини, Законом України „Про молодіжні та дитячі громадські організації", чинним законодавством.

Девіз Ради учнівського самоврядування:"Створи себе сам".

Метою Ради учнівського самоврядування є:

1.Активізація процесу діяльності органів учнівського самоврядування на рівні училища, участь молоді в прийнятті рішень.

2.Захист прав та інтересів дітей на різних рівнях.

3.Всебічна реалізація учнями своїх інтересів, здібностей, прав та свобод на засадах загальнолюдських цінностей.

4.Створення умов для самореалізації учнівської молоді, залучення її до участі у прийнятті рішень.

5.Налагодження контактів, обмін інформацією, координація дій учасників ради та реалізація спільних проектів.

6. Розвиток творчого потенціалу дітей та юнацтва, захист їх прав та інтересів, залучення до участі у громадському житті.

Завданнями Ради учнівського самоврядування є: об'єднання дітей та підлітків для добрих, корисних, цікавих справ, розвиток їх творчих здібностей; формування в учнів організаторських вмінь, підвищення соціально активності молодого покоління; здійснення діяльності, спрямованої  на задоволення соціальних, економічних,  творчих, духовних та інших інтересів; сприяння культурному розвитку, духовному збагаченню молоді; розвиток власного „Я" кожної дитини, допомога молоді знайти себе в колективі, самовизначитись; підтримка ініціатив творчих об’єднань щодо вдосконалення навчання, виховання дітей, організації дозвілля.

Діяльність Ради учнівського самоврядування багатогранна:

- контроль за виконанням правил внутрішнього розпорядку в училищі;

- акції милосердя;

- соціальний захист учнів пільгових категорій;

- організація різних конкурсів, змагань;

- організація роботи спортивних гуртків і художньої самодіяльності та участь в них;

- участь в організації та проведенні тематичних свят, конкурсів професійної майстерності, конкурсів художньої самодіяльності;

- участь у профорієнтаційній роботі

- участь у суспільно-корисних справах.

Основною формою роботи учнівського самоврядування є загальноучилищні проекти та акції. До участі у загальноучилищних проектах, акціях, позаурочних заходах залучаються учні всіх груп. Постійними акціями, спрямованими на участь Ради є: соціальний проект  «Подаруй дитині частинку душі», училищні проект «Хочу бути зіркою», «Я – проти СНІДу»

Рада учнівського самоврядування  складається з старостату  учнівських груп.

При Раді створені і працюють постійнодіючі комісії:

1.  Комісія зі спорту та здорового способу життя. 

2.  Комісія дисципліни, порядку та правової культури. 

3.  Комісія соціального захисту. 

4.  Комісія з патріотичного виховання. 

5.  Комісія культурно-масових заходів.

6.  Комісія суспільно-корисних справ: 

Комісія зі спорту та здоровому способу життя    

Мета: Залучити учнів до активної участі в училищних та міських змаганнях, зацікавити роботою спортивних секцій, пропагувати здоровий спосіб життя.

- Організація спортивних заходів (футбольні, волейбольні матчі, шахові, тенісні турніри, спортивні ігри тощо). 

- Організація і проведення лекцій, бесід з пропаганди здорового способу життя,

- Випуск інформаційних бюлетенів щодо боротьби з палінням, вживанням алкоголю та наркотиків.

- Пропаганда здорового харчування.

- Пропаганда профілактичного медичного огляду з метою боротьби зі СНІДом.

- Пропаганда безпечного сексу.

- Проведення рейдів під девізом „Ні палінню!”. 

- Проведення Дня Здоров’я.

Комісія дисципліни, порядку та правової культури 

Мета: Виховувати висококультурну особистість, навчати ввічливо поводити себе в будь-якому колективі, шанувати старших, прищеплювати почуття відповідальності за ближнього, за майно. 

- Випуск інформаційних бюлетенів про стан дисципліни в групах, випуск фотомонтажів.

- Спільна робота з Радою  профілактики правопорушень. 

- Контроль за виконанням внутрішнього розпорядку в училищі.

- Організація та проведення лекцій з правової культури, брей-рингів та круглих столів „Чи знаєш ти закон? ” 

- Щоденний контроль за відвідуванням учнями занять, ведення журналу відвідування. 

- Організація циклу бесід „Про культуру спілкування”. 

Комісія соціального захисту

Мета: Виховувати в учнів здатність до співпереживання, почуття гуманності та людяності, уміння жити за принципами «Людина людині товариш та брат». Навчати умінню надавати допомогу потребуючим її, умінню робити добро. Створення сприятливого морально-психологічного клімату в колективі. 

- Виявлення в групах учнів, які потребують допомоги: сиріт, напівсиріт, чорнобильців, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей-інвалідів. 

- Участь у розподілі та наданні матеріальної допомоги потребуючим її. 

- Організація збору матеріальної допомоги для купівлі медикаментів. 

- Робота з примирення сторін у вирішенні конфліктних ситуацій (забезпечення публічного вибачення, попередження тощо).

Комісія культурно-масових заходів.

Мета: Привчити учнів до змістового проведення  вільного часу, навчити самостійно організовувати різноманітні заходи на високому рівні, проводити свята, екскурсії, конкурси та розважальні програми.

- Організація та проведення позаурочних заходів, конкурсів.

- Проведення конкурсів художньої самодіяльності.

- Організація днів іменинників у групах.

- Організація та проведення екскурсій у музеї на різноманітні виставки.

- Організаційна робота по залученню учнів у гуртки, контроль за відвідуванням. 

- Організація та проведення молодіжних дискотек. 

- Організація та проведення літературних вечорів, диспутів та вікторин. 

- Проведення українських вечорниць та народних свят. 

- Культпоходи в театри та кінотеатри міста Києва. 

Комісія з патріотичного виховання 

Мета: Плекати дух любові до рідної землі, слова, пісні, традицій, виховувати патріотизм, національну гідність, поглиблювати знання з історії, культури рідного народу; залучати всіх учнів до просвітницької діяльності. 

- Пропаганда рідної мови.

- Організація і проведення тематичних свят.

- Організація зустрічей з ветеранами Великої Вітчизняної війни.

- Організація екскурсій по місцях Бойової слави українського народу.

- Організація екскурсій по пам’ятних та історичних місцях міста Києва. 

- Організація екскурсії до музеїв. 

         Комісія суспільно-корисних справ: 

         Мета: Виховання в учнів працелюбності, дбайливого ставлення до училища, його майна. Залучення учнів до участі в санітарних днях, благоустрої території, приміщень.

-              Організація та контроль за прибиранням групами закріплених за ними територій;

-       Проведення санітарних днів;

-       Проведення суботників;

-       Приймати участь у благоустрої міста.

На засіданнях Ради учнівського самоврядування заслуховуються звіти голів комісій про свою роботу, обговорюються організаційні питання діяльності комісій, питання преміювання учнів.

Беручи участь у професійних конкурсах, учні одержують можливість виходу на більш високий подіум та рівень спілкування з професіоналами. Їхня праця оцінюється не лише викладачами та майстрами виробничого навчання, а незалежними експертами, фахівцями високої кваліфікації. Кожен учасник таких заходів реалізує своє право бути відповідальним і самостійним, бути співавтором і представити свої індивідуальні творчі здібності. Такий підхід відкриває перспективи професійного росту, саморозвитку і самовдосконалення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з НВР                                             Ю.О.Найверт    

 

План робота Ради

ЗАТВЕРДЖЕНО

на засіданні Ради учнівського самоврядування

КВПУ  будівництва і дизайну

Протокол  № ______

від «___» _________ 20___р.

 

 

План роботи Ради учнівського самоврядування

КВПУ  будівництва і дизайну на 2014-2015 н.р.

 

№ п/н

Назва заходу

Термін виконання

Відмітки про виконання

Вересень

1.                        

Урочиста лінійка приурочена Дню Знань.

01.09.14р.

 

2.                        

День здоров’я. Спортивні змагання.

19.09.14р.

 

3.                        

Анкетування в групах для виявлення стосунків в групі.

22.09.14р.

 

4.                        

Рейд-перевірка щодо відвідування занять учнями.

24.09.14р.

 

5.                        

Екскурсія до Національного історико-меморіального заповідника „Бабин Яр”.

26.09.14р.

 

6.                        

Правовий брей-ринг.

30.09.14р.

 

Жовтень

1.                        

Конкурс стінних газет до Дня працівника освіти.

04.10.14 р.

 

2.                        

Концертно-розважальна програма до Дня вчителя.

05.10.14 р.

 

3.                        

Виставка декоративно-прикладного мистецтва присвячена Дню училища.

16.10.14 р.

 

4.                        

Святковий концерт присвячений Дню училища.

16.10.14 р.

 

5.                        

Осінній кубок з футболу.

16.10.14 р.

 

6.                        

Рейд-перевірка щодо дотримання зовнішнього вигляду учнями.

23.10.14р.

 

Листопад

1.                        

Конкурс стіннівок до Дня визволення України  та Києва від німецько-фашистських загарбників.

06.11.14р.

 

2.                        

Загальноучилищна акція «Свічка пам’яті» приурочена Дню визволення України та Києва від німецько-фашистських загарбників.

06.11.14р.

 

3.                        

Організувати покладання квітів до пам’ятника полеглим воїнам. Екскурсії до  Меморіального комплексу "Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років"

05.11.14р.

 

4.                        

Загальноучилищна акція «Вишиванка – це стильно» до Дня української писемності та мови.

07.11.14р.

 

5.                        

Рейд-перевірка щодо відвідування занять учнями.

13.11.14р.

 

6.                        

Рейд-перевірка щодо дотримання зовнішнього вигляду учнями.

13.11.14р.

 

7.                        

Загальноучилищна акція на честь Міжнародного дня відмови від куріння цигарок -  «Цигарку на цукерку».

20.11.14р.

 

8.                        

Лінійка, присвячена до Дня пам’яті жертв Голодомору «Дзвони зраненої пам’яті». 

21.11.14р.

 

9.                        

Екскурсія до Національного музею «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні.

20.11.14р.

 

10.                    

Конкурс стінних газет  присвячений Голодомору 1932-1933рр.

21.11.14р.

 

11.                    

Конкурс «Маю честь!», присвячений Дню захисника Вітчизни.

28.11.14р.

 

Грудень

1.                        

Година спілкування «Скажемо СНІДу – НІ!»

01.12.14р.

 

2.                        

Конкурс стіннівок приурочений Дню боротьби зі СНІДом».

01.12.14р.

 

3.                        

Спортивно-розважальна програма  «Наші хлопці - всі спортсмени, вони справжні супермени» присвячена Дню Збройних Сил України.

05.12.14р.

 

4.                        

Участі у Декаді правових знань.

08.12-15.12.14р.

 

5.                        

Організація та проведення шахового турніру.

11.12.14р.

 

6.                        

Загальноучилищна акція благодійної допомоги вихованцям дитячих притулків «Подаруй дитині частинку душі».

18.12.14р.

 

7.                        

Конкурс стіннівок присвячених новорічним святам.

19.12.14р.

 

8.                        

Організація та проведення профорієнтаційної роботи та дня відкритих дверей.

20.12.14р.

 

9.                        

Конкурс на краще оформлення класу до Нового року.

24.12.14р.

 

10.                    

Літературно-музична композиція з нагоди новорічних свят. Святкова дискотека.

25.12.14р.

 

Січень

1.                        

Рейд-перевірка щодо відвідування занять учнями та  щодо дотримання зовнішнього вигляду.

19.01.15р.

 

2.                        

Організація та проведення профорієнтаційної роботи та дня відкритих дверей.

19.01.15р.

 

3.                        

Заходи присвячені 95-річниці Дня Соборності України та Дню пам’яті героїв КрутКонкурс ерудитів «Що я знаю про Україну?»

22.01.15р.

 

4.                        

Екскурсія до Національного музею  історії України.

21.01.15р.

 

5.                        

Спортивні змагань з настільного тенісу.

27.01.15р.

 

Лютий

1.                        

Зустріч з працівниками ДАІ. «Дорожньо-транспортні пригоди та причини їх виникнення».

08.02.15р.

 

2.                        

Вечірка для закоханих. випуск стіннівок до Дня святого Валентина. Конкурс валентинок.

13.02.14 р.

 

3.                        

Спортивні змагань з баскетболу.

17.02.15р.

 

4.                        

Рейд-перевірка щодо відвідування занять учнями.

20.02.15р.

 

5.                        

Рейд-перевірка щодо дотримання зовнішнього вигляду учнями.

20.02.15р.

 

6.                        

Організація та проведення профорієнтаційної роботи та дня відкритих дверей.

21.02.15р.

 

Березень

1.                        

Захід приурочений Міжнародному жіночому дню  8 березня “8  Березня - свято  весни,  краси,  ніжності,  жіночності”.

06.03.15 р.

 

2.                        

Конкурс стінних газет до 8-го Березня.

06.03.15 р.

 

3.                        

Конкурс стінних газет до дня народження Т.Г.Шевченка.

10.03.15 р.

 

4.                        

Організація та проведення профорієнтаційної роботи та дня відкритих дверей.

28.03.15р.

 

Квітень

1.                        

Упорядкування училищної клумби, насадження кущів, квітів.

06-10.04.15р.

 

2.                        

Конкурс стіннівок до Великодня.

10.04.15р.

 

3.                        

Уроки пам’яті до Дня трагедії на ЧАЕС.

14.04.15р.

 

4.                        

Конкурс стінних газет до Дня трагедії на ЧАЕС.

24.04.15 р.

 

5.                        

Лінійка-реквієм  «Чорнобиль – біль України».

24.04.15 р.

 

6.                        

Організація та проведення профорієнтаційної роботи та дня відкритих дверей.

25.04.15р.

 

Травень

1.                        

Організувати покладання квітів до пам’ятника полеглим воїнам. Екскурсії до  Меморіального комплексу "Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років".

06.05.15 р.

 

2.                        

- Літературно-музична композиція для ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни  «Перемоги день ясний».

08.05.15р.

 

3.                        

Конкурс стінних газет до Дня Перемоги.

08.05.15р.

 

4.                        

Участь учнів в організації та проведенні профорієнтаційної роботи та днів відкритих дверей.

16.05.15р.

 

5.                        

Рейд-перевірка щодо відвідування занять учнями.

18.05.15р.

 

6.                        

Рейд-перевірка щодо дотримання зовнішнього вигляду учнями.

18.05.15р.

 

7.                        

Проведення весняного кубку з футболу присвяченого Дню Києва.

25.05.15р.

 

Червень

1.                        

Генеральне прибирання та підготовка  училища до нового навчального року.

25.06.15р.

 

2.                        

Випускний бал.

26.06.15р.

 

  

 

Голова учнівського самоврядування                                       Л.  Ковальчук

 

 

Теми засідань Ради

ЗАТВЕРДЖЕНО

на засіданні Ради учнівського самоврядування

КВПУ  будівництва і дизайну

Протокол  № ______

від «___» _________ 20___р.

 

Теми засідань Ради учнівського самоврядування

КВПУ  будівництва і дизайну на 2014-2015 н.р.

№ п/п

Порядок денний

1

 

 

2

 

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

Затвердження положення про Раду учнівського самоврядування КВПУ будівництва і дизайну.

Обрання голови Ради учнівського самоврядування та його заступника. Розподіл обов’язків серед членів Ради.

Затвердження плану роботи учнівського самоврядування на 2014-2015  н.р.

Затвердження тем засідань Ради учнівського самоврядування КВПУ  будівництва і дизайну на 2014-2015 н.р.

Про Єдині педагогічні вимоги до учнів КВПУ будівництва і дизайну.

Про рекомендації до зовнішнього вигляду учнів.

Розгляд Положення про стіннівки. Визначення переліку обов’язкових стіннівок.

Про організацію та проведення санітарних днів, чергування по кабінетах, закріплення територій за групами.

Про проведення урочистих, розважальних заходів у жовтні місяці.

Підготовка до осіннього кубку з футболу.

1

 

2

 

3

 

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

Про проведення урочистих, розважальних заходів  у листопаді місяці.

Про заходи учнівського колективу  з підготовки училища до зимового періоду.

Загально училищна акція на честь Міжнародного дня відмови від куріння цигарок (20.11).

Робота Ради по залученню учнів до участі у Декаді правових знань.

Робота членів Ради з учнями з низьким рівнем навчальних досягнень та з учнями, які мають пропуски навчання без поважних причин.

Про дотримання зовнішнього вигляду учнями. Організація рейдів-перевірок.

Загальноучилищна акція «Свічка пам’яті».

Аналіз стану відвідування учнями занять.

Загальноучилищна акція «Вишиванка – це стильно».

1

 

2

 

 

3

 

 

4

Про проведення урочистих, розважальних заходів  у грудні  місяці.

Участь учнів в організації та проведенні профорієнтаційної роботи та днів відкритих дверей.

Загальноучилищна акція благодійної допомоги вихованцям дитячих притулків «Подаруй дитині частинку душі».

Організація та проведення шахового турніру.

1

 

2

3

 

4

5

6

Про проведення урочистих, розважальних заходів  у січні місяці.

Про генеральне прибирання училища напередодні зимових канікул.

Участь учнів в організації та проведенні профорієнтаційної роботи та днів відкритих дверей.

Про дотримання зовнішнього вигляду учнями. Організація рейдів-перевірок.

Аналіз стану відвідування учнями занять.

Підготовку до змагань з настільного тенісу у січні місяці.

1

 

2

 

 

3

Про проведення урочистих, розважальних заходів  у лютому місяці.

Участь учнів в організації та проведенні профорієнтаційної роботи та дня відкритих дверей.

Допомога в організації та проведенні змагань з баскетболу.

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

Про проведення урочистих, розважальних заходів  у березні місяці.

Про підготовку учнів ІІІ курсу до ДПА.

Участь учнів в організації та проведенні профорієнтаційної роботи та днів відкритих дверей.

Про підготовку до шевченківського тижня.

Про дотримання зовнішнього вигляду учнями. Організація рейдів-перевірок.

Аналіз стану відвідування учнями занять.

1

 

2

 

 

3

4

Про проведення урочистих, розважальних заходів  у квітні місяці.

Участь учнів в організації та проведенні профорієнтаційної роботи та днів відкритих дверей.

Про заходи учнівського колективу  з підготовки училища до весняного періоду.

Упорядкування училищної клумби, насадження кущів, квітів.

1

 

2

 

3

 

 

4

5

Про проведення урочистих, розважальних заходів  у травні місяці.

Участь у проведенні дня цивільної оборони.

Участь учнів в організації та проведенні профорієнтаційної роботи та днів відкритих дверей.

Загальноучилищна акція «Свічка пам’яті».

Підготовка до весняного кубку з футболу.

1

 

2

 

3

 

 

4

5

Про проведення урочистих, розважальних заходів  у червні місяці.

Про підготовку до закінчення навчального року, підготовка до ДКА, випускного.

Участь учнів в організації та проведенні профорієнтаційної роботи та днів відкритих дверей.

Про дотримання зовнішнього вигляду учнями. Організація рейдів-перевірок.

Аналіз стану відвідування учнями занять.

1

 

2

 

 

3

Про генеральне прибирання та підготовку  училища до нового навчального року.

Участь учнів в організації та проведенні профорієнтаційної роботи та днів відкритих дверей.

Підсумки роботи самоврядування за навчальний рік. Планування заходів на 2015-2016 н.р.

 

 

Голова учнівського самоврядування                  Л.  Ковальчук

 

 


Сторінка 1 з 9