Модернізація освіти за професією “Маляр”

Модернізація освіти за професією “Маляр”

У будівельній галузі України зростає попит на кваліфікованих фахівців базового та середнього рівня. Все частіше ставляться вимоги, щоб знання та якість робіт досягали близького до прийнятих у Західній Європі рівнів і стандартів. Модернізація та доведення змісту професійного навчання до потрібного рівня відповідно необхідне, для того щоб піднести рівень професійної освіти та зміцнити конкурентну здатність українських будівельних виробників.Німецько-український пілотний проект має на меті розповсюдження набутого досвіду модернізації професійно-технічної освіти у галузі будівництва та її адаптації до західно-європейських стандартів. 

З 28.10.2014р. до 31.10.2014р. працівники КВПУ будівництва і дизайну, на чолі з директором Алексенком Г. В., брали участь у стартовому семінарі, який проходив у м. Львові, із метою реалізації німецько-українського проекту з Фондом Ебергарда Шьока “Модернізація освіти за професією “Маляр”. У рамках семінару було підписано Договір про співпрацю керівником проекту з Німецької сторони директором фонду ім. Е. Щьока Петером Мьоллером та директором КВПУ будівництва і дизайну Г. Алексенком. Метою проекту є модернізація на базі Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну професії «Маляр», що буде орієнтуватися на  результати Німецько-Українського модельного проекту «Модернізація освіти за професією «Маляр. Реставратор декоративно-художніх фарбувань», підняття цієї професіїї до рівня західноєвропейських стандартів та її апробація. Результатом такого нового, зорієнтованого на західноєвропейські стандарти, навчального процесу є фахівець широкого профілю, який володіє усіма необхідними у його професії ремісничими здібностями та технологічними знаннями.

16. 12. 14 на базі Київського вищого професійне училище будівництва і дизайну відбулася чергова зустріч із приводу виконання умов договору про співпрацю «Пілотний проект у галузі професійно-технічної освіти з метою модернізації та адаптації визначених професій», що був підписаний 28.10.2014р. у м. Львові між Фондом ім. Ебергарда Шьока, в особі керуючого директора Петера Мьоллера, до впровадження якого в Україні. Керівництво закладу та гості обговорили питання про стан модернізації на базі Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну професії «Маляр», що буде орієнтуватися на  результати Німецько-Українського модельного проекту «Модернізація освіти за професією «Маляр. Реставратор декоративно-художніх фарбувань»; контроль  за поступом проекту у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну; обговорення подальших кроків та фінансування проекту на І квартал 2015 р.; узгодження календарного плану Пілотного проекту у галузі професійно-технічної освіти з метою модернізації та адаптації професій.

Іноземні гості мали можливість ознайомитися із матеріальною базою училища. Були проведені цікаві екскурсії навчальними аудиторіями та показані майстер-класи учнями та майстрами.

 

Чума ХХІ століття

 Чума ХХІ століття

Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом в ім’я соціальної терпимості та розширення обміну інформацією про пандемію, що швидкими темпами розповсюджується  регіонами земної кулі. Саме спільні дії служать справі зміцнення організованих зусиль у боротьбі з ВІЛ/СНІДом.

Відбувся тиждень боротьби з «Чумою ХХІ століття» у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну. Схвильовані  проблемою сьогодення учні, активно брали участь у різних заходах. Проявили свою креативність та знання у виготовленні стіннівок, споглядаючи які відчувається тривога та небайдужість до явної проблеми нашого часу.

Спільно із Центром психосоціальної реабілітації залежної молоді «Крок за кроком» наші учні узяли участь у профілактичному заході «Жива бібліотека», де основною метою було ознайомлення із питаннями профілактики ВІЛ/СНІДу. Нетрадиційне «читання книжок»,  запропоноване працівниками центру, індивідуально висвітлювало проблему в малій групі учнів, що дало можливість розкритись кожному, подолати бар’єр скутості та отримати нову інформацію або поглибити раніше відому. Увазі присутніх були представленні наступні «книжки»: «Шляхи зараження на ВІЛ та як запобігти ВІЛ-інфікуванню», «Що таке тест на ВІЛ, і що означає його результат», «Різниця між ВІЛ-інфекцією та СНІДом, перебіг та лікування хвороби», «Чоловічі та жіночі презервативи, як засоби захисті від ВІЛ-інфікування. Правила користування», «Ризикована поведінка щодо зараження на ВІЛ та пост контактна профілактика» тощо.

Отже, «перегорнувши сторінки» «живих підручників» учні отримали інформацію, яка допоможе зберегти власне здоров’я та застерегти від «помилок», адже не даремно говорять: «Хто володіє інформацією, той володіє світом».

 

 

Зустрічаємо абітурієнтів

 Зустрічаємо абітурієнтів

Мрієш стати студентом Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну? Тоді День відкритих дверей для тебе, абітурієнте!

Минулої суботи, 29 листопада, гостинно відчинило свої двері КВПУ будівництва і дизайну для абітурієнтів. Гості закладу мали можливість відвідати інноваційні лабораторії, класи навчального закладу, отримати інформацію про заклад та викладацький склад із перших вуст учнів-відмінників, які гостинно зустрічали гостей та проводили екскурсії закладом.

Долучитися до атмосфери гостинності, вирію щастя та досягнень змогли абітурієнти познайомившись із специфікою професій, саме цьому сприяли тематичні виставки та майстер-класи.

Завершали подорож навчальним закладом талановиті учні із власною концертною програмою.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш навчальний заклад, будемо раді знайомству.

 

 

ВІТАЄМО!

 ВІТАЄМО!

Ротко Ірина та Гнезділова Валерія 25.10.14 р. приймали участь у турнірі «Українській віночок націй» та зайняли друге місце. Так тримати, вітаємо!

  

Викладач Н. В. Кваша висловлює щиру подяку в організаційно-технічній допомозі О. М. Сидорко та В. І. Марченко.

 

 

Відгуки минулого – сльози сьогодення

 Відгуки минулого – сльози сьогодення

Однією із найбільших трагедій українського народу є голод 1932-1933 рр., заподіяний насильницькою масовою колективізацією, сталінською політикою розкуркулення, горезвісними хлібозаготівлями, «чорними дошками» і «червоним терором».

Голодомор – не історична минувшина, а глибока демографічна і духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам'ять його очевидців і жертв. Українців позбавляли Батьківщини, винищували родовід, обкрадали духовно, морили голодом, вбивали і примушували мовчати.

Занадто багато безіменних могил в Україні. Маємо згадати трагічне минуле, унеможливити духовну і соціальну руїну українського народу, повернути історичну справедливість – всенародного вшанування та увічнити пам'ять убієнних голодомором селян.

Страшним дзвоном відгукується голодомор сьогодні. Ніколи не забувається трагедія минулого. Щороку в кінці листопада Україна відзначає День пам’яті жертв голодоморів. Ця дата – спільна гірка пам'ять, незагоєна рана усіх наступних поколінь українського народу. Відходять у небуття очевидці того страхіття, але народна пам’ять про жахливий злочин не вгасає, болем пронизуючи свідомість поколінь. 

Не винятком стали заходи проведені в Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну, де з 17 до 24 листопада ушановувалась пам’ять жертв голодомору.

Відкривали пам’ятні дні скорботи учнівські стіннівки під загальною темою «Голодом вбивали нашу свободу. Не підкорені у 33-му – непереможні сьогодні». Продовжили тиждень-реквієм акцією «Запали свічку пам’яті». Експозиція, яка ґрунтовно доповнювала проведену акцію ще раз нагадала про біль у серці. Вона черговий раз наголосила, що найсвятіше серед найсвятіших – це хліб. Адже ним зустрічають гостей, проводжають у дорогу та бережуть кожну крихту, і його насильно відбирали в 1933-му.

Інші заходи такі, як: тематична експозиція в бібліотеці «Пам'ять єдина», випуск тематичної училищної газети «Читайка» приурочена Голодомору, виховні години «Україна пам’ятає» та перегляд кінофільмів «Голодомор 32-33», дали можливість  ще раз учням познайомитись із  документальними свідченнями страшної трагедії, монографіями на тему голодомору, світлинами тих років.

            Ушанувавши пам'ять минулого черговий раз підтверджує слова із народної мудрості: «Нема долі без солі, а без хліба життя».

 

Студенти святкують!

 Студенти святкують!

Міжнародний день студентів як свято встановлений 17 листопада 1946 року на Всесвітньому конгресі студентів, який відбувся в Празі, в пам’ять чеських студентів – патріотів. Звісно, це свято асоціюється з молодістю, романтикою та радістю.

В Україні 17 листопада почали святкувати як День студента з 1999 року згідно з наказом Президента України.

  

Традиції святкування ще не встановились. Для когось із 2,4 мільйонів винуватців свята, День студента – це просто новий день, для когось – просто привід зустрітися з друзями і повеселитися, а для декого – день символічного об’єднання, підвищення ролі студентства в житті країни.

Звичайно, це свято не пройшло повз Київське вище професійне училище будівництва і дизайну, де відбулось урочисте святкування Міжнародного дня студента.

Молодь училища спільними зусиллями організувало свято, де вразило всіх присутніх своєю духовно творчою атмосферою. Вони продемонстрували свої вокальні обдарування, потішили глядачів гумором, розчулили поетичними доробками. Цей захід засвідчив, що сучасний український студент – це молода людина, яка дивиться в майбутнє, пам’ятає минуле, плекає і збагачує майбутнє.

 

Спортивний тиждень баскетболу

           Спортивний тиждень баскетболу

           Спорт – це здоров’я. Підтримуючи  здоровий спосіб життя, між учнями Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну відбулися змагання із баскетболу. Стартували учасники 24 вересня 2014 року, а омріяний фініш – фінальна гра – пройшла 01 жовтня 2014 року. Осінній кубок училища був присвячений Дню працівника освіти. Своєрідним привітанням стала участь 16-ти команд – академічних груп, які напруженою боротьбою, динамічною грою та завзяттям наближалися з першого моменту до фінального свистка.

Відбулася поетапна зустріч і право лідерів-фіналістів вибороли команди груп ТУ-1, 21, 11 та 13, які 01 жовтня зустрілись у фіналі, де в напруженій боротьбі переможцями стали група 11 – І місце, Група 21 – ІІ місце, група ТУ-1 – ІІІ місце. Гравці команд продемонстрували високий клас майстерності, злагодженості, чудового розуміння гри, відміну фізичну підготовку i непорушне прагнення до перемоги, які увінчались заслуженим успіхом.

Слід зазначити, що активними учасниками, які лідирували протягом всіх ігор, були Конупер Дмитро, Малий Максим, Коломієць Дмитро та Філіпов Дмитро.

Переконані, що нинішня перемога  стане яскравою сторінкою в історії розвитку спорту нашого училища слугуватиме стимулом для учнів у подальшому  досягати найвищих вершин.

Всі учасники отримали задоволення від гри, а фіналістів привітали винагородами. Долучаємось всі до привітань теплими словами та  бажаємо вам упевненості у власних силах, наснаги та нових перемог. Нехай вас Бог шанує, а все зроблене вами повертається до вас сторицею!

 


Сторінка 1 з 10